Skocz do zawartości

Spotkania Łódź


_Shadow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak wrócę z urlopu to się możemy spiknąć:) W Łódzkim to zawsze była lipa w jakim bym klubie nie był ...Ale z pięciu może by się uzbierało i może w końcu bym te taśmy od Kabara odebrał :D Michał piszesz się? Ooo, może przy okazji załatwilibyśmy temat zamówienia od ABW ? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie spotykałem z ludzmi z japan riders i nie było zle w łódzkim, ale ogolnie jak ostatnio zaczalem sie interesowac takim lepszym dbaniem o auto to ludzie dziwnie na mnie patrza jak mowie o czyszczeniu auta ehh

i fajnie było by spotkac ludzi ktorzy to rozumieja ;-))

chociaz wielu tez nie rozumie mojego zainteresowania nozami latarkami itp :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęstsze miejsca spotkań :)To jest nie problem-szybko się dogada. A termin? Proponuję 24-25. Jesteście?Czy wyjazdy?

W sumie to tak sobie myślę ze nawet w tygodniu można po południu. A co to weekend to mus?

Poczekajmy, może jeszcze ktoś się dopisze bo z tego co pamiętam to było kilka osób z Łódzkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzy las parking wieczorami komary :D

mnie wszystko jedno gdzie, ale ja wole obrzeza miast, albo podmiejskie bo przynajmniej nie ma korkow i nie trzeba sie przez centrum przedzierac ;)

wronek ja tez sie dopiero w to wdrazam ale fajnie pogadac z madrzejszymi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie odpowiada każdy termin praktycznie.

 

Auto także mam "niezrobione", ale to nie rewia mody a spotkanie - możemy się czegoś dowiedzieć, pogadać a za jakiś czas wykorzystać zdobytą wiedzę i "zrobić" auto ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek po hala sportowa na politechniki o 19
No i gitara ;) Rozumiem ze chodzi Ci o czwartek 22.07? Tylko może spotkajmy się o 18 co by się nie szukać wśród innych spotowiczow. A najlepiej to wymieńmy tutaj swoje pojazdy jakimi przyjedziemy co by łatwo było się rozpoznać:

Marco - FF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.