Skocz do zawartości

Spotkania Łódź


_Shadow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie/Panie mi to obojętne w zasadzie gdzie i kiedy, napiszcie tylko minimum z tygodniowym wyprzedzeniem, tak żeby każdy mógł sobie zarezerwować czas :) Chwilowo odpadamy z yukonem bo u mnie w aucie jak się okazało po głębszej inspekcji jest pasek do wymiany i strach wyjechać na ulice żeby się nie zerwał :/ Jeżeli jednak ktoś z Łodzi jedzie 25 do CarSpa to tam możemy pogadać i podzielić się doświadczeniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebista ustawka, przejechałem specjalnie 30km w jedną strone, postałem od 17,30 bo akurat tak przybyłem do 19.10 i gówno zobaczyłem, generalnie widze ze dzieci jakich mało, a nie kazdy ma czas zeby cały dzien na forum patrzec co wymyślicie ehh tylko stracony czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Shadow, w którym miejscu byłeś i jakim autem ? Ja ostatni raz wchodziłem wczoraj na forum i byłem pewny że ktoś będzie i byłem parę minut po 18, objechałem kilka rundek i wyjechałem :/ Na szczęście spotkanie z Adim wypaliło :) Adrian BMW jest grube :-) Pełen szacunek :-) Po korekcie będzie kosmos :-]:ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja civic Vgen szarym byłem, stałem na górze na środku, nawet trzy auta stały bo sprzedawał ktos tam auto ;) i dziwnie sie patrzyli jak latałem ze ścierką z nudów i QD i machałem po aucie. No cóż, poprostu niepotrzebnie walilem kilometrów do domu zeby napakować bagaznik kosmetyków zeby można cos popatrzeć ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Shadow, nie dziwię się, też bym sie wk....., ogólnie bardzo po polsku to wam wyszło, ile osób tylu kierowników a na końcu dupa.

Na pierwszym spocie było 6 osób i chyba jak wszyscy obecni uważam, że był bardzo udany, ogólnie nie spodziewałbym się jakiejś hordy "detailerów" na którymkolwiek z łódzkich spotów niezależnie od daty czy miejsca spotkania, albo jest wola żeby się w te kilka osób spotkać albo nie ma, na razie widać nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem niebieską ibizą cuprą. W sumie może nie zwróciłem uwagi bo szukałem większej grupki. No szkoda że tak wyszło. Bo chociaż we dwójkę byśmy pogadali. Morał z tego że następnym razem się zastanowię dwa razy zanim pojadę :-( Ty pewnie też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morał z tego że następnym razem się zastanowię dwa razy zanim pojadę :-( Ty pewnie też

 

Morał z tego powinien być taki, że nie ma się co zastanawiać ile osób będzie bo potem właśnie wszyscy się zastanawiają i nikt nie przyjeżdza.

Na poprzednie spotkanie w CarSpa zapisało się z Łodzi chyba z 5 osób a finalnie byłem tylko ja. Szczerze mówiąc to mam w dupie czy będą 2 osoby czy 5, ważne żebym nie gadał o kosmetyce samochodowej ze sobą bo to już choroba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Shadow wybacz, że nie przyjechaliśmy ale jak wróciłem z zakupów to coś mi zaczęło hałasować w aucie, myślałem że to jakaś pierdoła, a po inspekcji okazało się, że pasek jest na wykończeniu :wallbash:

 

Ja jestem za tym by ustalić jakąś konkretną datę w lipcu i to nie z tygodniowym wyprzedzeniem bo często jest tak że na przyszły tydzień sporo osób ma już zajęcie.

Wstępnie proponuje 7 albo 14 lipca o godzinie 18, może być infosys. Jeżeli zbierze się chociaż jeszcze jedna osoba chętna to będziemy z yukonem na 100%. Określcie który termin wam bardziej odpowiada.

 

A tak poza tematem to jeżeli ktoś by chciał się zabrać do CarSpa to mam 2 wolne miejsca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście spotkanie z Adim wypaliło :)

 

no panowie dobrze, że chciaż z Kamilem udało się spotkać... ale nie ma co się łamać i robić sobie wyrzuty... następnym razem spot się uda... osobiście spotuje w prawie każdy czwartek z wieśniakami więc zawsze chętnie zajrzę do Was... :-]

 

swoją drogą kolor Cupry mnie powalił... o mocy nie wspominając, Kamil dobra robota :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

siemka :]

 

jako nowy na forum pozwole sobie zaproponować taki rozwiązanie,

 

-na początek zeby ustalić jakieś stałe miejsce żeby nie było niedomówień jak ostatnio.

dobrze jak by był też stały dzień bo wtedy już na zaś ludki moga planować i wiedzą gdzie i kiedy...

 

to tak od siebie :)

i jeszcze jedno, w miare możliwości mam zamiar pojawiać sie na spocikach ale również wolał bym jakiś "normalny" parking bo do galerii też nie wjadę 8-)

 

pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.