Skocz do zawartości

Spotkania Łódź


_Shadow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

_Shadow najlepiej niech każdy weźmie ze sobą co tam ma dobrego to się w razie czego wymienimy :D Proponuje zrobić listę kto będzie na 100% bo jak finalnie mają przyjechać ze 3 osoby to szkoda czasu ;) W razie gdyby na ten czwartek było mało chętnych to podajcie inny termin:

 

Lista osób które się pojawią na 100%:

1. sinrock

2. yukon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

why? :D gleba?

 

niestety tak... :D

 

Może lepiej Real/Tulipan na Piłsudskiego?

 

tu będzie spot wieśniaków z BMW i Hondy jak co tydzień...

 

Albo gdzieś koło Della, na tym odcinku co organizują wyścigi :evil: Tam jest spokój i cisza na co dzień... :mrgreen:

 

oj, tam we czwartek ciszy bym się nie spodziewał :-]

 

Może faktycznie tulipan albo pod tzw. Philipsem

 

dawajcie pod Philipsa, tu wjadę hahaha zajmę wam z 30min i wjedziecie na dach galerii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to udanego spota, ;)

 

Kamil, prześlij mi na PW nr telefonu do siebie... przedzwonie przed spotem i zapytam czy na pewno smażycie się na dachu galerii :D

 

EDIT: to może jednak zróbcie spotkanie na Philipsie na przeciw Galerki o 19:00 bo bardzo chętnie obejrzę wasze dopieszone lale i podpowiecie mi troche w sprawach detalingu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze jakies ugadywanie sie z dziećmi wyszło

 

małe nieporozumienie, jakoś mi umknęło że spot jest o 18:00... oczywiście niech tak zostanie bo nie chce wam mieszać w planach...

 

jedno tylko mi się nie podoba... nie wiesz ile mam lat, więc bardzo Cię proszę oszczędź mi takich komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że nie ma sensu się zjawiać bo część się wykruszyła. było mówione od tygodnia, że o 18 na dachu Galerii, a każdy zmienia jak mu się podoba. zastanówcie się bo ludzie mają różne zajęcia i nie każdy może sobie tak szastać godzinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem przecież, że to była najzwyklejsza pomyłka, a obrażacie się jakbym was skrzywdził... chcielibyście zeby było na spocie więcej niż 3 auta a skutecznie zniechęcacie innych do przyjazdu...

 

sorry, że zapytalem o zmaine miejsca bo chciałem się z wami spotkac... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yukon nie rób bałaganu, jedna lista wystarczy :kox:ADI możesz wpaść bez auta, przecież to rzut beretem od dachu ;) Ja ostrzegam, że moje auto o ile nim przyjade będzie brudne i nie miało korekty :P Weźcie zapakujcie do bagażników co tam macie fajnego to sie pobawimy, popatrzymy i powąchamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.