Skocz do zawartości

Spotkania Łódź


_Shadow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

fajnie że coś takiego powstaje... i to jeszcze nie daleko mnie :D

 

będzie można podjechać i podejrzeć co nie co... tylko żeby ceny nie powalały na kolana...

 

a będzie można podjechać w sobotę, bo mam takie brudne autko, że patrzeć nie można :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MetalMagnes, właśnie miałem pytać czy ktoś zna sprawdzoną lakiernie w Łodzi. Na Olechowskiej mają nieczynne :/ Mam pierdołę do pomalowania i nie mogę znaleźć żadnej firmy na szybko.

 

Ta firma sprawdzona osobiście ROTEX Felgi wypiaskowane, pomalowane bdb. Chwalą ich na innych forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MetalMagnes, to jest w Pabianicach na ul. Piotra Skargi 156d. Kuczyński Sławomir. Byłem tam raz na rekonesansie jak moje 18" felgi z Allegro okazały się zmieniać kolor po pierwszym zwykłym umyciu, jako jedyny koleżka w okolicy zrobił bardzo szybka i trafną diagnozę potwierdzoną organoleptycznie w czym był problem. Za komplet 4 felg 18" za proszkowe chciał 400zł (felgi odesłałem jednak sprzedającemu więc z malowania i regeneracji się wycofałem).

 

swoją drogą to też szukam dobrego lakiernika w Łodzi, który nie będzie miał jednak normalniejsze ceny niż Ci może i dobrzy ale za to zdecydowanie za drodzy na Jana Pawła II, za stacją BP (Pysklak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że coś takiego powstaje... i to jeszcze nie daleko mnie :D

 

będzie można podjechać i podejrzeć co nie co... tylko żeby ceny nie powalały na kolana...

 

a będzie można podjechać w sobotę, bo mam takie brudne autko, że patrzeć nie można :P

My juz wykulismy co trzeba rece bola :D , teraz w Sobote przychodza Pany i beda dzialac dalej i jak wszystko pojdzie dobrze w nastepna Sobote mozna bedzie cos podzialac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma ochote zapraszam do Nas 25/2 wstepna godzina 12,00 lokal calkowicie nie jest gotowy i fajerwerkow nie obiecuje ale wzglednie dobra kawe i ciacho sie znajdzie troche meskich plotek tez :) Lokal gigantyczny nie jest ale pare osob pomiesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebba75, zachęć bardziej to może i Poznań Cię odwiedzi ;)

Wiesz nie bardzo chce obiecywac cuda niewidy zeby ludzie nie czuli sie oszukani, w lokalu zostalo jeszcze sporo do zrobienia ale na wiosne planowany jest drugie spotkanie moze wtedy bedzie ciekawiej , ale jak masz tylko ochote zapraszam w Sobote :) Jakies tam dziwne chemicalia do wachania sie znajda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wiosne planowany jest drugie spotkanie moze wtedy bedzie ciekawiej
będzie ciekawiej, bo m.in pełna ekipa MX Nowicki się wybiera + jeszcze taki jeden się zapowiedział... some say that he always cleans loaned cars ;)

 

Arku, czy to Ci wystarczy na zachętę? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakaś korekta robiona? Chciałbym podpatrzeć jak to robią ludzie którzy znają się na rzeczy. Sam coś tam sobie dłubię ale to dopiero początki początków. O ile oczywiście będę wpuszczony.

Takowego show nie przewidujemy z korekta, a My tez sie uczymy i malo umiemy chyba ze ktorys z gosci cos wiecej umie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.