Skocz do zawartości

Spotkania Łódź


_Shadow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

sebba75, haha dokładnie !! :-]

tylko czemu tak daleko :( ?

Lodz ul.Rewolucji 1905 R to daleko dla ciebie?

Dokladniej jeszcze nie wiem bo dopiero graty zwozimy ale parapetowa bedzie :-]

 

Miejsce idealne, b. często bywam tam ;) A który numer dokładnie? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebba75, haha dokładnie !! :-]

tylko czemu tak daleko :( ?

Lodz ul.Rewolucji 1905 R to daleko dla ciebie?

Dokladniej jeszcze nie wiem bo dopiero graty zwozimy ale parapetowa bedzie :-]

 

Miejsce idealne, b. często bywam tam ;) A który numer dokładnie? :-]

Dokladnie nr 44 naprzeciw wejscia do Uniwerku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
sebba75 czy to przeprowadzka z Finansowej czy firma otwiera drugi punkt na Rewolucji?

Nie no bez szalenstwa jedynie przeprowadzka, od Poniedzialku jestemy na Rewolucji ze sklepem stacjonarnym

 

ale "usługi" docelowo też przenosicie na Rewolucji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebba75 czy to przeprowadzka z Finansowej czy firma otwiera drugi punkt na Rewolucji?

Nie no bez szalenstwa jedynie przeprowadzka, od Poniedzialku jestemy na Rewolucji ze sklepem stacjonarnym

 

ale "usługi" docelowo też przenosicie na Rewolucji?

Oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ratujcie! Już mam tak usyfione auto że nie mogę na nie patrzeć. Bezdotyk w te mrozy odpada. Jest gdzieś w okolicach jakieś miejsce żeby samochód trochę ogarnąć przy tej aurze? Może jakaś myjnia w pomieszczeniu gdzie mógłbym później sobie osuszyć autko trochę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ratujcie! Już mam tak usyfione auto że nie mogę na nie patrzeć. Bezdotyk w te mrozy odpada. Jest gdzieś w okolicach jakieś miejsce żeby samochód trochę ogarnąć przy tej aurze? Może jakaś myjnia w pomieszczeniu gdzie mógłbym później sobie osuszyć autko trochę?

Mam nadzieje ze w ciagu tygodnia ogarniemy lokal to wpadzniesz umyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

sebba75, naszła mnie taka koncepcja:

w Łodzi jak i na całym świecie można wynajmować pokoje na godziny w celach wiadomych :D

nie zastanawialiście się na wynajmem na godziny jakiegoś boksu lub części hali z dostępem do wody w celach wiadomych? :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ratujcie! Już mam tak usyfione auto że nie mogę na nie patrzeć. Bezdotyk w te mrozy odpada. Jest gdzieś w okolicach jakieś miejsce żeby samochód trochę ogarnąć przy tej aurze? Może jakaś myjnia w pomieszczeniu gdzie mógłbym później sobie osuszyć autko trochę?

Mam nadzieje ze w ciagu tygodnia ogarniemy lokal to wpadzniesz umyc ;)

 

Jakąś imprezkę "parapetówkową" przewidujecie mam nadzieję? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebba75, naszła mnie taka koncepcja:

w Łodzi jak i na całym świecie można wynajmować pokoje na godziny w celach wiadomych :D

nie zastanawialiście się na wynajmem na godziny jakiegoś boksu lub części hali z dostępem do wody w celach wiadomych? :ad:

Wczesniej byla taka koncepcja, ale chyba nie bardzo to sie sprawdzi wiesz jak to jest , My zajeci autem klienta i wjezdza koles "chce myjke na 1godz" jak juz to wole odnajac znajomemu na mycie za drobna oplate czy cos w tym stylu niz kazdemu to sie mija z celem , skoro sa takie mrozy a My posiadamy bardzo duzy ogrzewany lokal i znajomy bedzie chcial umyc autko raz na jakis czas to nie widze bolu i wrzodow na zoladku nie dostane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.