Skocz do zawartości

Mycie ręczne Trójmiasto


BartekB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do myjni to mogę polecić tą naprzeciwko pizzeri dagrasso na dąbrówce, jadąc Wielkopolską w górę na Wielkim Kacku odbijamy na tesco/nestea i dalej lecimy i po prawej będzie myjnia :) 4 stanowiska, najlepiej wieczorkiem albo wcześniej rano,

gloria + program 4 (woda zdeminarelizowana) i jest ok. Miejsca też dużo na osuszenie i dodatkowe zabiegi. Z tego co zauważyłem to pracownik siedzi tam w ciągu dnia ale jeszcze nigdy nikt mi nie zwracał uwagi. :good:

Również polecam tą myjnie :good: ciśnienie znacznie lepsze niż w myjni na stacji Pod Żaglami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę do Tesco na Chełmie.

parking pod sklepem zakryty i miejsca dużo także spokojnie można auto pochlapać i odjechać żeby go popieścić i za chwilę znów podjechać.

mają dobre ciśnienie i oświetlenie parkingu więc dobrze wszystko widać

da się wrzucać tylko 2 lub 5zł !

 

:kox: szukam chętnego na łączone zakupy u któregoś z partnerów :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prawdę mówiąc nie patrzyłem na kolor ale chyba niebieska. Czy pozwalają robić swoim płynem to tez nie wiem. Nigdy nie korzystałem ze swojego inwentarzu ale jest miejsce poza dachem myjni (teren ogrodzony ma myjnia) to można tam chyba po swojemu śmigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chłopaki co do mycia własnego na myjniach bezdotykowych w godzinach kiedy są kolejki to każdy normalny Was wygoni i wcale się nie dziwię, bo blokujecie im kasę.. Zresztą pewnie i tak kierowcy stojący w kolejce prędzej by to zrobili ;)

Jeśli chcecie myć poza godzinami szczytu kiedy nie ma ruchu generalnie nie powinno być problemu.

Na myjni przy AWF w gdańsku przy Grunwaldzkiej nie powinno być problemu jak będzie to dajcie mi znać to pogadam w właścicielem, czy kolegą z obsługi (jest wrażliwy ;)) (wtedy kiedy nie ma ruchu oczywiście). Sam jak byłem kilka razy na serwisie bo pracuję w firmie która stawia te myjnie to widziałem ludzi którzy myli woskowali sobie auta i nie robił problemów, jeszcze rozmawialiśmy z osobą woskującą.

Ja pytałem i myłem na myjni w Kowalach (na granicy Gdańsk-Kowale (ul. świętokrzyska), obsługa mówiła że można jak nie ma ruchu, właściciele nie mają nic przeciw, jak również nie ma ruchu. Sam myłem w Kowalach jakieś 2h jednocześnie gadając z Gościem z obsługi :)

Ktoś wcześniej pisał o "słabym ciśnieniu" na myjni przy Leroyu czy coś. Generalnie nie ośmieszajcie się z tym ciśnieniem bo jak słyszę pretensje ludzi którzy narzekają na "ciśnienie" to śmiać się chce. Generalnie na prawie wszystkie myjnie bezdotykowe mają ciśnienie podobne w okolicach 100-110 bar! To co "odczuwacie" w lancy to energia wody i tutaj zależy ona od masy lancy i strumienia wody (natężenia przepływu) oraz kąta strumienia cieczy na dyszy. Im większe natężenie przepływu tym większa energia ALE PRZY TYM SAMYM CIŚNIENIU. Jak właściciel nie chce bulić za wodę to daje dysze o mniejszym natężeniu przepływu i mniejszym kącie strumienia ale mocniejszą chemię. Bo czasami nawet nie ma sensu płacić za tą wodę jak przy mniejszym zużyciu jest taki sam efekt mycia. Poza tym dla naszego własne to mycie w zupełności wystarczy każdy w wymienionych opcji.

I uwaga wydaje mi się że pierwszy program skutecznie zmywa wosk z tego co pamiętam PH proszku dochodzi do 11 więc chemia jest agresywna. Ja używam ostatniego programu gdzie jest woda odmineralizowana (osmotyczna) czasami z domieszką wosku. tym płucze po pianie i po myciu szamponem nie agresywnym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ja nie wiem czemu doczytałem że w Alfie (mój błąd).

Hm dziwne ale jak piszesz że przyszedł gość z ochrony (oni sa z tej restauracji) i nei mają nic do obsługi może im tak kazali a może są pustakami i im to wisi, zależy im żeby nikt się nei kręcił w nocy bo odpowiadają za ewentualne szkody czy zaginięcia.

Ciekawe jak było by w dzień, jak jest Gość z obsługi, jak coś dajcie znać.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tamtej pory omijam tą myjnie.Przed tym w sumie tez nie byla dla mnie najmilsza:)2 razy lanca sie popsuła podczas plukania i wąż sie rozszczelnil nastepnie wrzucilem do drugiego automatu pieniądze to mi je zjadło :-] mysle ze to był znak :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja mogę polecić myjnię bezdotykową w Pruszczu Gdańskim niedaleko Tesco.

Dokładnie chodzi o "niebieską" myjnię na skrzyżowaniu ulic Raciborskiego z ulicą Cichą.

Bardzo miła obsługa 24h, nikt nie wyrzuca. Teren ogrodzony.

 

Po 20/21 nigdy nie było problemu z ręcznym umyciem samochodu.

Największy minus to światło którą włącza się tylko kiedy wrzucimy pieniążki do automatu - ale jest tam dość jasno więc aż takiej tragedii nie ma.

 

 

 

Nie polecam natomiast myjni Erhle na ulicy Sikorskiego. Siedzi tam bardzo niemiły Pan który za każdym razem robi dziwne problemy - ostatni raz kiedy tam byłem z łaską rozmienił mi 10zł na "pół" z tekstem "kurw* cały dzień chłopie miałeś to mogłeś sobie gdzieś rozmienić", po wyjaśnieniu sobie paru podstawowych kwestii - nie jesteśmy na "Ty" - poproszę o numer do szefa itp. trochę rura mu zmiękła ale generalnie za grosz kultury - typowy wąsaty palaczo-pijaczek wyniszczony życiem. Dodatkowo byłem świadkiem kiedy wyrzucił chłopaka na quadzie uzasadniając to "zbyt ujeban* ten quad i mi syfu narobisz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a ja myje se przy Castoramie na Osowej, ciecia nie ma - stanowisk 5 wiec nie ma kłopotu ze ludzie bedą się pienić że długo siedzę.... Jadę se na godzinkę - no może półtorej :)

Miejscuwe polecam!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje że w TESCO na Chełmie (Gdańsk) tez nie ma ciecia. Jest tam pod marketem myjnia więc zadaszona.

 

ciecia nie ma , ale czasem można trafić na właściciela :D , spotkałem go parę razy rano jak uzupełniał chemię w tych maszynach , więc takiego pełnego " luzu " nie ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

u mnie otworzyli myjnie na Pogorzu - raz wieczorem myłem "Babcię" ręcznie i nic, drugi raz zony Picasso i przyszedł właściciel, spokojnie sobie porozmawialiśmy, pokazalem mu ile mam jeszcze monet do wrzucenia, to powiedział że ok. Była gdzieś 21-22 godzina i wszystkie stanowiska wolne :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh nie wiem czym oni się tak ciśnieniują żeby ich chemie używać :/ Przecież tacy fanatycy jak my to na dobrą myjnie są w stanie w takich warunkach co drugi dzień jeździć na opłukanie :/

 

Wczoraj moja żona była u jakiejś koleżanki na jakiejś wsi pod kartuzami - jak zobaczyłem Asię to krew we mnie zawrzała :( a czas na umycie będzie dopiero w sobotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.