Skocz do zawartości

Mycie ręczne Trójmiasto


BartekB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co słyszałem to ludzie jeżdzą do Alfy Centrum na Przymorzu. Tam są jakies nagrzewnice i temp powyżej 0. Kilka godzin pochodzisz po sklepach i samochod odmrożony. W najgorszym przypadku zalodzenia, samochód można zostawic na dzionek bo parking jest free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie na spokojnie pojechać (oczywiście jak będzie cieplej) na Chrobrego, tam jest bezdotyk na którym pozwalają myć samodzielnie, pod warunkiem, że nie będzie za dużego ruchu. Sam tam jeżdżę zwykle wieczorową porą, ochroniarze nie robią problemów. Co do ciepłego garażu to polecam Alfę, tam jest zawsze ciepło (najcieplej na poziomie -1 po lewej stronie od wjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dodam swoje 2 grosze o myjniach w 3mieście. Ja jeżdżę na karwiny w Gdyni. Myjnia przy stacji "pod żaglami". Bywa, że są duże kolejki, ale wieczorami jest luz. Zasadnicza przewaga tej myjni nad innymi to podgrzewana podłoga i zamykana brama. Ostatnio przy temp -8 myłem auto i w środku temperatura była +, całkiem komfortowo się pracowało.

P.S.: od 2 lat, tylko raz mnie przegonili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
od 2 lat, tylko raz mnie przegonili

 

no ja tak samo od daawna myje tam swoimi środkami i nigdy nic mi nie powiedzieli... tez zawsze brame sobie zamkne :)

 

Dlatego ja leciałem zawsze kawałek dalej na Dąbrowe

 

tam bez problemu pozwalaja robic swoimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Temat w górę.

KolegoKubz, orientujesz się czy dalej na tej myjni co polecaleś można bez problemów umyć samochód na spokojnie? A może ktoś już przetestował inne myjnie już tej wiosny gdzie się nie czepiają za własne środki? 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mylem na Wielkopolskiej za stacja Orlen , zeszlo mi z 2 godz i nikt mnie nie przegonil , nawet Pan ktory pilnuje myjni zainteresowal sie co tak dlugo robie ale w zaden sposob nie chcial mnie przegonic, fakt ze bylo dosyc pozno kolo 12 w nocy, na chrobrego tez ostatnio mylem i spokojnie zeszlo mi z 1,5 godz rowniez nikt sie nie interesowal, kiedys myslem na Marynarki Polskiej i tez nie bylo problemu , wydaje mi sie ze wieczorowa pora raczej nie ganiaja gorzej w dzien :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do myjni to mogę polecić tą naprzeciwko pizzeri dagrasso na dąbrówce, jadąc Wielkopolską w górę na Wielkim Kacku odbijamy na tesco/nestea i dalej lecimy i po prawej będzie myjnia :) 4 stanowiska, najlepiej wieczorkiem albo wcześniej rano,

gloria + program 4 (woda zdeminarelizowana) i jest ok. Miejsca też dużo na osuszenie i dodatkowe zabiegi. Z tego co zauważyłem to pracownik siedzi tam w ciągu dnia ale jeszcze nigdy nikt mi nie zwracał uwagi. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.