Skocz do zawartości

Mycie ręczne Trójmiasto


BartekB

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam i myję na Erhle przy stacji 123 i Netto na Chełmie, jest tam młody chłopaczek, który zawsze wyleci i zaproponuje pomoc, poopowiada co nie co, a jak widzi jakieś ekstrasy to patrzy z zaciekawieniem, jak użyłem przy nim Glorii to poleciał po telefon żeby zrobić zdjęcie :D

Do tego można zaraz obok dobre paliwko zatankować za dobrą kasę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...

Odgrzeję temat ;) dziś byłem jak ktoś wyżej na Chrobrego w Gdańsku za ASO, podpytałem gościa który siedzi i kase rozmienia - mówił, że swoimi środkami i ręcznie przyjechać umyć nie ma najmniejszego problemu - oby nie było kolejek czyli od ~21-22 i można śmiało wjeżdżać - oświetlenie jest cały czas więc git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Up.

Ktoś może coś podpowiedzieć? Jakąś myjnię w Gdyni gdzie można wieczorową porą pobawić się własnymi środkami?

Z tego co zauważyłem to co raz więcej myjni bezdotykowych proponuje własne usługi ręcznego mycia. Np. myjnia na Dąbrowie. Na myjni W Gda obok AWF-u też ostatnio zauważyłem namiot i napis "kosmetyka aut" czy jakoś tak, dlatego obawiam się, że może być co raz większy problem.

Ma ktoś doświadczenia z myjniami w Chwaszczynie i koło Black Red and White na Osowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
A okolice zaspy, przymorza, brzezna, jest gdzies myjnia gdzie użyje własną chemię i nikt się nie przyczepi?:)

 

Bezdotyk przy Marynarki Polskiej, wieczorem spokojnie możesz atakować z własną chemią.

 

ten na terenie takiej " bazy transportowej " ? nie przyczepią się goście co siedzą w " stróżówce " na bramie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A okolice zaspy, przymorza, brzezna, jest gdzies myjnia gdzie użyje własną chemię i nikt się nie przyczepi?:)

 

Bezdotyk przy Marynarki Polskiej, wieczorem spokojnie możesz atakować z własną chemią.

 

ten na terenie takiej " bazy transportowej " ? nie przyczepią się goście co siedzą w " stróżówce " na bramie ?

 

Oni oglądają TV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odbiegając od myjni bezdotykowych... Czy są na terenie Gdańska jakieś myjnie ręczne gdzie umyją auto wg prawideł detailingu ? Gdzieś gdzie przywiązują wagę do tego czym myją i czym wycierają oraz użyją szamponu co nie zeżre nam wosku ? Nigdy się tym nie interesowałem bo zawsze sam myję ale jak ktoś mnie pyta i mówi, że chce zapłacić ale nie wie gdzie to też rozkładam ręce... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio w Gdyni na Wielkopolskiej obok Orlenu Pan ochroniarz chciał wywalić, podobno moja piana aktywna zatyka im filtry :mrgreen: Zdziwiłem się mocno bo było to koło godziny 22, nie wiecie czy na Dąbrowie naprzeciwko Dagrasso dalej jest luz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.