Skocz do zawartości

Mycie ręczne Trójmiasto


BartekB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 lata później...

@porter ja jakiś rok temu myłem w ciągu dnia na Osowej myjnia między Black Red White i Castoramą. W ciągu dnia, nawet jak obsługa myjni przyjechała to bez przypału. Ale dawno tam nie byłem, nie mam pojęcia czy się coś nie zmieniło. Musiałbyś sprawdzić sam. Gdybyś coś więcej wiedział podziel się informacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Potwierdzam już zamieszczony tutaj wpis.Myć na dwa wiadra i nie tylko to można śmiało w Tesco na Chełmie.Na podziemnym parkingu 4 stanowiska,automat do rozmieniania banknotów na bilon.

Wczoraj zajechałem przed 21:00 wyjechałem po 3:00.Pierwsze woskowanie fusso coat 12 month zaliczone 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2019 o 19:30, Rafał10 napisał:

Myć na dwa wiadra i nie tylko to można śmiało w Tesco na Chełmie

Oooo , a od kiedy , jakiegoś czasu koleś - 3-4 lata temu ( chyba właściciel ) miał do mnie anse jak myłem ręcznie rękawica , fakt nie czaiłem się nocą , tylko za dnia , ale było pusto . Dałem sobie spokój z szarpaniem się ludźmi , za stary już jestem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gdyby był to miałby jakieś obiekcie. Tyle tylko że nikt nie zawracał mi głowy więc nie siedzi tam cały czas.Byłem tam dwa razy dzień po dniu.Obie sesje kończyłem 3:30.

Jedyne co się tam w nocy dzieje to jakieś zloty  gości pisk opon głośna muzyka.Ale to absolutnie mi nie przeszkadza.

W dzień nie jechał bym na żadną bezobsługówkę z obawy przed kolejką.Wtedy właściciel musi zareagować.Tylko po co w ogóle z nim rozmawiać.21:00 to bezpieczna godzina.

Masz może możliwość kożystania z rotacji lub Da?

 

 

Pobawiłbym się ale kompletnie nie mam warunków.Sprzęt nie byłby problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, 
może ktoś potwierdzić bądź zdementować możliwość użycia własnej chemii na myjni koło leroy (grunwaldzka) lub na chrobrego?
Czy powyższe myjnie mają programy z aktywną pianą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dwa dni temu podjechałem na myjnię koło Black Red White na Osowej około godziny 19. Dawno tam mnie nie było. Jednak nic się nie zmieniło. Na spokojnie wymyłem koła i oponki swoją chemią. Potem moja piana z ręcznej pianownicy. Zero przypału.

Swoją drogą przede mną ktoś musiał coś musiał robić pożądniejsze mycie bo została rękawica do mycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.