Skocz do zawartości

Swissvax finest...


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

i Justynie za wyszukiwanie miejsc z niewypolerowanym woskiem :P

 

nie ma za co :D zawsze chętnie pomogę :P

 

Ogólnie jestem bardzo ciekawa jak bedą się zachowywały woski po czasie, choć faworyta już mam upatrzonego :)

Co do wosku Insignis to pachnie cudnie, a podczas jego nakładania pachniała cała hala :D

Na Leonie prezentuje się bardzo fajnie, szczególnie na tym kolorze i podoba mi się jego śliskość i połysk :mrgreen:

Czekam na filmik z bezdotyku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

daniels, tak, fajna rzecz ;)

 

Co do postawionego pytania,gdyby wszystkie kosztowały tyle samo...to wybrałbym Divine'a, bo najlepiej pachnie ;)

 

Wizyta na bezdotyku już była, teraz zgłębiam tajniki produkcji filmów i konwertowania formatów...

 

Ok, są filmiki,moje pierwsze w życiu i nowym aparatem więc prosze być wyrozumiałym. Brak dźwięku wynika z kompromitujących mnie konwersacji z operatorem pistoletu od myjki ;) ( oczywiście oglądamy w rozdzielczości 1080p)

 

 

 

 

 

 

 

 

I jeszcze kilka zdjęć :

 

50/50 Divine/Insignis

 

isdsc00776.jpg

 

isdsc00777.jpg

 

Po dojeździe do domu,vmax 50km/h :P :

 

isdsc00778.jpg

 

isdsc00783.jpg

 

isdsc00785.jpg

 

isdsc00786.jpg

 

isdsc00787.jpg

 

isdsc00790.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostało tylko pogratulować za przeprowadzenie testu z takimi kosmetykami i czekać grzecznie na UPDATE :)

Auto super sie prezentuje a filmy też robią super wrażenie więc czekamy na twojego faworyta :)

p.s. aż miło ogładać takie przygotwanie fury do testowania :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo: test roku :)

Mialbys mozliwosc zeby nagrac lanie wody :D z weza albo jakiegos opryskiwacza po masce? Cos co ma mniejsze cisnienie i da trochu wiecej wody..

Cos jak np tu:

 

BTW: Insignis dalej mi wszedzie pachnie po wizycie w hali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Hm, no węża na tą chwilę nie mam bo zakręciłem wode na zewnątrz,ale mam....konewke, powinna spełniać założenia większej ilości wody i niskiego ciśnienia,ew jakiś baniaczek się znajdzie :D Z tym że trochę pojeździłem już więc tak spektakularnie nie będzie. Jak jutro nie będzie padać to coś podziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo jak byś teraz ustawił kolejność jakości wosków w rankingu?

Myślę ,że kolejność jakości czyli "pewien stopień doskonałości" z punktu obiektywnego jest dla wszystkich wosków SV taka sama zaś z punktu subiektywnego dla każdego będzie inna np. dla mnie 1.divine 2.crystal rock 3.insignis (choć insignis ładniej pachnie to i tak CR stawiam wyżej :P ). Jeśli mamy mówić o wytrzymałości to nie należy wiązać tego dosłownie z jakością (mowa o woskach) ponieważ zbyt wiele czynników zewnętrznych oddziaływuje na ten parametr i taki onyx może czasem zawstydzić divine. Z resztą dla mnie długodystansowa wytrzymałość wosku nie ma znaczenia wystarczy jak przez 2-3 tyg. ładnie "bidinguje" i "szitinguje" :) mam nadzieję ,że po tym okresie wszystkie będą ładnie się "bujać" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma się Mystery do tej "trójcy" wg Ciebie?!

Mystery, to mega fajny wosk o czym w niedługim czasie pewnie się przekonasz ;) a od siebie dodam ,że gdybym był osobą chcącą kupić wosk SV i mającą na to budżet 4000zł wybrałbym własnie Mystery bo ma w sobie przysłowiowe "to coś" :D A wracając do insignisa bo o nim mowa w wątku to tak jak to napisał Evo limitowany "woskowy króliczek" ze stajni SV więc bez względu na jakość pozycja typu "must have"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ok, kolejna wizyta na bezdotyku, tym razem w celu sprawdzenia sheetingu.

 

Auto wczoraj zrobiło 50km po Wawie, wiec było średnio czyste.

 

Po wstępnym opryskaniu,kolejno pierwsze dwa Insignis, potem CR, Divine i całość.

 

 

isdsc00791.jpg

isdsc00797.jpg

isdsc00792.jpg

isdsc00793kopia.jpg

isdsc00800.jpg

 

 

Lewo Divine , prawo Insignis, identyczna sytuacja jak wczoraj, po prawej mnóstwo idealnych kropel, po stronie Divine dużo mniej i mniej foremne. Bez znaczenia miał kąt oprysku, zawsze było tak samo.

 

 

isdsc00795.jpg

isdsc00799.jpg

 

 

Lejemy wode...

 

 

 

 

 

I kilka zdjęc po dojeździe do domu.

 

 

isdsc00807.jpg

isdsc00815.jpg

isdsc00817.jpg

isdsc00819.jpg

isdsc00823.jpg

isdsc00825.jpg

isdsc00828.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.