Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Absolutnie subiektywnie (bo jakby inaczej :D ) to Mirage. Zdecydowanie wygrywa pod względem aplikacji, zapachu, ścierania. Po odpowiednim wypoceniu jest na tym samym poziomie pod względem "ingów" co Glasur.

 

A ten zapach - dla mnie po prostu bajka - cały czas go wącham. Glasura raz wąchnąłem i wystarczyło :dontknow:

 

Jeszcze poza tematem to słoik SV miażdży Zymolowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

maq, już się zgubiłem :D:D chronologicznie wygląda to tak:

9 maja podziwiam Twój nowy zakup Miraga w dziale Twój arsenał

10 maja zastanawiam się, czy nie kupić od Ciebie Miraga wystawionego w dziale Sprzedam

13 maja znów podziwiam Twój nowy zakup w dziale Twój arsenał, śmiem podejrzewać że tego samego wosku...

 

o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

maq, wszytko rozumiem - rozterki detailera :D:D:P

ja też kiedyś stanę się właścicielem wosku z tej drugiej drużyny :o ale jeszcze nie dziś i nie jutro :P

 

PS: dzięki jeszcze raz za doradztwo z myjką Karchera - pomoc była bezcenna, jestem mega zadowolony z zakupu! Dziś dokupiłem odkurzacz :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

maq, tylko połowicznie - lewa stron się zgadza

K 7.400 ma takiego powera, że jak dziś podjechałem (po raz pierwszy od jego zakupu) na jakiś no nameowy bezdotyk to myślałem że się coś popsuło :D:D:D - szkoda kasy

 

u mnie z prawej strony stanie we wtorek lub środę WD 5.600 MP:

86142974.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K 7.400 ma takiego powera, że jak dziś podjechałem (po raz pierwszy od jego zakupu) na jakiś no nameowy bezdotyk to myślałem że się coś popsuło - szkoda kasy

 

:D Tak jest, ta regulacja mocy bardzo się przydaje bo czasami faktycznie jest aż za grubo :evil:

 

WD 5.600 MP

 

Miłego odkurzanka i pranka. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, malowałeś wewnętrzną stronę felg?

 

nie, na wewnętrznej mam "rowki" i tego malować nie trzeba było, ale zewnętrzną stronę i owszem... przed zimą czeka mnie malowanie stalówek, ale to chyba na biało tak myślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.