Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

daniels, pewnie, że tak - na zdjęciu są 4 nowe butelki, ale 5 już opróżniona. Jest faktycznie, jak to na filmikach reklamowych - krwawi i usuwa tarowe rzeczy. Stosowałem głównie na koła jak na razie - sporo mi poszło przy przygotowaniu na sezon letnich kapci. Zdjęć niestety nie posiadam, ale jak dla mnie bomba - robię 2 rzeczy za jednym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupusso, jak zapachowo to wygląda ? nie ma dnia żebym nie otworzył carbona i nie umoczył nosa... a ciągnie mocno w strone czegoś ,,wyższego"

 

Zalezy kto jaki zapach woli ;D jak dla mnie Zymol Concours i Destiny pachna fajnie

 

Ale puki co garaz najbardziej pachnial po Nattys Red :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dontknow:

 

4f3a54dc5bce0239.jpg

 

2690cd4ccbb618e4.jpg

 

 

Ostatnio chlopaki odemnie z firmy czesto lataja wiec i paczki do biura bezposrednio z PL dochodza :-]

 

c3e6fccc422d6d4a.jpg

 

 

Chyba ze 3 miesiace czekalem ale sie doczekalem.. Mf Scholl Rosa :good:

 

a26a3be8d86f7076.jpg

 

Inne:

 

92289d3e5ce61a13.jpg

 

f43243c1b08602c8.jpg

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekarzem nie jestem :) a kosmetyki sa w garażu :D szafa robi takie wrażenie bo rzeczywiście jest taka jak "u higienistki" :lol:

a garaż mam zamiar ogarnąc tak, by rzeczywiście było w nim jak w "gabinecie" :) jestem na etapie robienia mebli, których kawałek widać na zdjęciu :) a potem mały remont by było czysto i przytulnie :D jak skończę to się pochwalę :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.