Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

aro_77, ahh... za sugerowałem się słowem "gąbka"

 

Talerz FLEXa jest w porównaniu do 3M i Flexipads cieniutki... Tak o połowę.

Pianka jest dosyć elastyczna, lecz nie wciśnie się jej, zegnie jak przy 3m'ie.

 

Flexipads to dobra alternatywa. Fajnie się nimi pracuje, ale jeśli chodzi o miękkość to brakuje dużo do 3M.

 

Średnice mają bardzo zbliżone, jak nie identyczne. Rzep we Flexie jest bardzo 'kulturalny' - nie trzyma za mocno, co utrudniałoby oderwanie pada, ani za lekko, nic się nie przesuwa podczas polerowania.

 

FlexiPads ma mocne mocowanie. Czasem jak złapie to trzyma jak skała.

 

Większych problemów z biciem, które byłoby nie do zaakceptowania nie zauważyłem w żadnym z przypadków.

 

 

Ja ostatnimi czasy jestem zwolenikiem zasady "im mniejszy dystans na rotacji między trzpieniem polerki, a elementem polerowanym tym lepiej" Wymaga to pewniejszej ręki i więcej precyzji, ale sprawia mi to więcej frajdy - lepsze czucie. :) Coś jak jazda na "glebie". W tym przypadku FLEX wydał mi się dobrym kompromisem pomiędzy slikonowym talerzem bez żadnej pianki amortyzującej, a innymi grubasami.

 

maya, Niestety. Na razie zostajemy przy opcji 135/25mm - jak szykasz czegoś dobrego w większych rozmiarach to polecam PROFIPOLISH 160mm :) Lecz przy tych padach zalecany jest BP 160mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobnostki ;)

Będzie co testować :-]

 

Jak rozcienczasz ten koktail energetyczny?

Ten pedzelek drewniany to cos ala RaceGlaze? Jak tak to sie kruszy i syfi jezeli uzywasz go w srodku.

Muc-offy po czemu? :P

Takiego malego muc-offa bym przygarnal :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pedzelek drewniany to cos ala RaceGlaze? Jak tak to sie kruszy i syfi jezeli uzywasz go w srodku

 

Mam identyczny lub baaardzo podobny do tego "dzenikinsowego".

On jest nieco grubszy/szerszy i gesciejszy z dosc delikatnym i miekkim wlosiem od RG.

Uzywam go do wnetrza wlasnie i jest super - fajnie sie nim "zamiata" bo dzieki gestosci taki przyjemny opor stawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.