Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

no, no...!!

Respect dla Kwazara za wypasione gratisy!! :D

Maciej, pracownika już znalazłeś?

 

Narazie przejrzalem gdzies polowe CVek. Mam kilku faworytow ale taka wiadomosc, juz w odpowiednim miejscu i czasie.

Mam pelne rece roboty bo sezon+moja "normalna" praca i nawet na forum malo siedze ostatnio :cry:

Do tego wygralismy taki tam maly przetarg na 3,2 miliarda PLN wiec narazie nawet i bialas zmienil kolor.. :thumbdown:

 

_Makki_, słabe te fotki...

 

:cry::cry::cry::cry:

 

Heh, ok - obiecuje ze ostatni raz robie wystawke bo za duzo czasu to zajmuje i wyscig szczurow juz mnie nie bawi.

Nastepnym razem zrobie 1 zdjecie kalkulatorem jak TIR przyjedzie i bedzie git :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

_Makki_, 8-)8-)

Mógłbyś coś powiedzieć o tych trójkątnych gąbeczkach? Ile kosztują, gdzie je można nabyć, one mają różne twardości?

I o tych najmniejszych kwazarach, wytrzymają sezon z surfexem i prickbortem?

 

Lubię Twoje zdjęcia, bo zawsze są jakieś nowe rzeczy :mrgreen:

Najwieksze wrazenie zrobił na mnie CF w bańce i zamówienie od kwzara :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo100, szkoda że nie wziąłeś sobie atomizera pianującego. Ja takiego używam do APC :D Ale jak na start b. ładnie

 

Kurcze nie pomyślałem ale to nie problem w tygodniu podjechać. MrCleaner jes zaraz obok mojego miejsca pracy.

Dzięki

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HoW much is the fish?

 

Dałem 84 zł za talerzyk 125mm i 99zł za 150mm :) (za kilka dni będziemy mieli w sklepie) :mrgreen:

Pad to WWL Ventura Pad S.

 

Heh, pad mnie nie interesuje..

Ale BP tak... W sobote mam transport z Gdanska do NO jak cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aro_77, Ta gąbeczka jest cieńsza ma 25mm - 3M są grubsze i szersze (żółta 3M to w sumie polishing). Flexipads/Menzerna hmmm... no tutaj - te pady z reguły są twarde początku jak na finish. Na moje oko trochę gorsze wykonanie i jest grubsza.

 

WWL Ventura Pad jest idealnie dopasowana do tarczy polerskiej. Daje idealne czucie i właściwe prowadzenie po panelu. Struktura gąbki jest gęsta. Polecam spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.