Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

tukolarz, jak nie było 500ml, to dostałem 3x200. ;)

 

Trix - o dziwo lepiej niż sam ironX - takie połączenie irona i środka na smołę. Trochę zatyka po paru sztachnięciach, ale da się przeżyć. :)

 

[ Dodano: 11 Kwiecień 2012, 12:33 ]

Moje wrazenia to WOW i Black is gone.

No ciekawe.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlackWOW to WOW na zlot, pokaz lub wycieczke do kosciola.

Tydzien mu daje max, ale moze u mnie za duzo pada :)

Surfex, niezaleznie od stezenia go zjada.

Bita smietana go takze zjada...

Ladnie wyglada - tak ale nie to zloto co sie swieci (chyba jakos tak to po polsku)

Jedyne co trzyma sie w miare dlugo (u mnie rekord to ok 10miesiecy) na wyblaklych plastikach itp to Owatrol Polytrol. Nakladanie troche uciazliwe, ale albo sie zwraca uwage na detale albo out of here :)

Chyba jakos w moim poscie z V70 wrzucilem nawet zdjecie z relingow zabezpieczonych i juz pod deszczu..

Tutaj kilka zdjec co potrafi Owatrol Polytrol. Nie mam pojecia ile to kosztuje w PL ale tutaj jest tani jak barszcz w porownaniu do cen zabawek detailingowych. Aha, sztachac sie nie polecam :D

No i aplikacja cos jak ze SV, im mniej tem lepiej, inaczej sie leje nieziemsko, zacieki doprowadza nas do bolow brzucha i trzeba IPA wszystko wokol wycierac :P

To tak male info odemnie, za darmo ;)

 

Zdjecia nie moje ale widac o co kaman:

 

 

owatrolx2.jpg

 

owatrol.jpg

 

97 Ford Ka! Specjalnie dla jednego ulubienca aut na F!

 

ka.jpg

 

9.jpg

 

 

wink.gif

 

8.jpg

 

4.jpg

 

3.jpg

 

2.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

 

7.jpg

 

4.jpg

 

Gotowy:

 

1.jpg

 

Przed / Po

 

f0r_etter.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowie ze jest zly! Tylko zywotnosc jak dla mnie slaba. Tu gdzie mieszkam, prawie przy Bergen pada najwiecej w calej skandynawii. Londony itp sie chowaja i teraz pisze calkowicie serio.. Mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.