Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ladnie, gratuluje zakupow! :good:

Tardis rzadzi, mialem kiedys tego hardcora w kolekcji.

Z czasem zastapilem go Prickbort bo i cena lepsa i bezpieczny dla LSP.

Masz pompke do Tardisa? Z tego co pamietam przelewanie z tego orginalnego baniaka to masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczeństwo dla lsp raczej mało istotne bo jak używasz tardisa to raczej przed lSP, a prickbort się nadaje na wosk?

No przelewanie do masakra, z lekka rozlałem ale poza domem więc nie płakałem nad tą plamą, no mogli tam dać taką wyciągana szyjkę jak to zazwyczaj jest przy takich baniakach.

ps. ja tu sie szykuje do zarabiania na mobilnym valetingu więc taki zestaw wymagany, dla własnego auta to bym tyle nie kupował :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczeństwo dla LSP raczej mało istotne bo jak używasz tardisa to raczej przed LSP, a prickbort się nadaje na wosk?

No przelewanie do masakra, z lekka rozlałem ale poza domem więc nie płakałem nad tą plamą, no mogli tam dać taką wyciągana szyjkę jak to zazwyczaj jest przy takich baniakach.

ps. ja tu sie szykuje do zarabiania na mobilnym valetingu więc taki zestaw wymagany, dla własnego auta to bym tyle nie kupował :song:

 

Bezpieczenstwo dla LSP to jak dla mnie bardzo wazna kwestia.. No chyba ze myjesz tylko auta niezabezpieczone.. hehe

Prickbort tak mozna powiedziec ze jest bezpieczny dla LSP ale jak wszystko trzeba uzywac go z glowa...

Pompka do m.in banki Tardisa wyglada tak:

 

6c3c056215ba11049b5e34bcb2a763ac-image.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no auto po korekcie się łatwiej myje i delikatnie glinka, QD i takie zabawy, na zabezpieczonym aucie nie zauwazyłem potrzeby używania czegoś jak tardis czy priskbort na codzień bo taki zabieg to raczej przed nałożeniem nowego wosku co jakieś te 3 miechy. Ja tak to rozumiem i inne działanie nie ma dla mnie sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze masz za ciemne auto? :-]

Jezeli prickbort to zabieg to glinka w takim razie to operacja na otwartym sercu..

Psikasz, czekasz 5 min, asfalt odpuszcza, splukujesz. LSP zyje! easy peasy-happy detailing :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

To moze ja teraz.

 

Zakupy w mrCleaner

dsc06718lr.jpg

 

Zakupy w MxNowicki

 

img9561o.jpg

 

Prezent od detailing center:

20120309161319.jpg

 

Janki gotowe do sezonu

20120309160647.jpg

 

 

Zestaw

dsc06722u.jpg

dsc06720q.jpg

 

do auto i w droge pod szlauch ;)

 

img9569a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, IPA 1:10 do czego ją wykorzystujesz ?

 

IPA 1:10 to pikuś ale do czego stosuje czyścik do butelek to boje się zapytać :lol:

 

siwyjac, pewno do porządków w nadkolach, zawieszenie i hamulce dobrze czyści taki kijek :D

 

Czyscik do butelek sluzy do czyszczenia butelek. Wiem ze to brzmi dziwnie. Nikt by sie nie spodziewal ze czyscik do butelek moze sluzyc do czyszczenia butelek a tu jednak. Czyszcze nim butelki i pojemniki. Nazwa czyscik do butelek moze byc mylaca ale czyscik ten sluzy do czyszczenia butelek. :wallbash::wallbash:

 

A IPA jeszcze do niczego nie sluzy. Ale moze wykorzystam ja do czyszczenia butelek po czyszczeniu ich czyscikiem do butelek. Bo przeciez taki czyscik powinno sie uzywac do wszystkiego w detailingu ale nie do butelek.

 

did_it_ever_happen_to_you_when_part_5_26.gif

 

[ Dodano: 9 Marzec 2012, 18:15 ]

Domel Fajna torba :good:

 

Dzieki ;) okolo 90 dych w Castoraamie z tego co pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, :?8-)

 

Chyba podłapię Twój sposób z filcowymi torbami w bagażniku :good:

 

porzadek musi byc ;) jak tylko sezon ruszy w pelni i nie bedzie juz mrozu i sniegu to niektóre kosmetyki się tam znajdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.