Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki Panowie za odpowiedź :)

 

Czyli wychodzi na to że Stripper Scent pachnie tym co tygrysy lubią najbardziej :-]

 

Podjadę w weekend do Rickiego jak mi się spodoba to biorę.

 

 

Czas zacząć przygotowywać się do wiosny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zacząć przygotowywać się do wiosny.

Oj tak, ja na wiosne planuje odswiezyc auto, które stoi w garażu ok 10 lat :D. Nie ma na nim rdzy bo chyba ma jakąś powłoke ochronną, ogólnie przechowywany w dostatecznych warunkach przez cały okres. Lakier podobny do tego u michałośa na avatarze :). Będzie to mój pierwszy pełny detailing więc auto posłuzy jako obiekt do nauki :P. Napewno nic mu nie zaszkodzi, bo lakier można określić jako mat lecz nie jest utleniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie opinie o 53 ?

 

jeszcze nie mam, wczoraj kładłem colli na końcówkę zimy a wiosną przyjdzie czas na niego :)

 

 

Czy w ogóle otwierany był? :-]

 

Tego nie powiem, bo nie wiem czy nie będę chciał sprzedać :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczotki do klopa są :D:good:

 

komplet po 3 zł w Lidlu ... fele czyszczą wyśmienicie, bo twarde są skubane..

 

dla wszystkiego dodam, że ten mały pojemnik z czerwoną nakrętką po lewej, to nie to co myślicie :kox:

 

 

Ze szczotki do felg zadowolony?

 

K2? Badziew :thumbdown: szybciej ną porysujesz fele niż wyczyścisz cokolwiek. takie moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojemniczek z żółtym płynem i czerwoną nakrywką wygląda jak próbka do badania moczu, nie trafiła na zdjęcie przypadkiem? :lol:

 

dlatego piętro wyżej napisałem:

 

dla wszystkiego dodam, że ten mały pojemnik z czerwoną nakrętką po lewej, to nie to co myślicie :kox:

 

:song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczotki do klopa są :D:good:

 

komplet po 3 zł w Lidlu ... fele czyszczą wyśmienicie, bo twarde są skubane..

 

dla wszystkiego dodam, że ten mały pojemnik z czerwoną nakrętką po lewej, to nie to co myślicie :kox:

 

 

Ze szczotki do felg zadowolony?

 

K2? Badziew :thumbdown: szybciej ną porysujesz fele niż wyczyścisz cokolwiek. takie moje zdanie

 

Szczota z Lidla najlepsza!!

img3340l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki, nie wiem jak twoje umiejetnosci merytoryczne, ale pod wzgledem posiadanego stuffu chyba juz spokojnie mozesz konkurowac z oficialnym SV w Polsce :-] no chyba zeby jeszcze dobra divine jako wisienke na torcie 8-)

 

Oj chyba jeszcze nie...

... Ale z nas mu chyba najbliżej :-]

No i nie wiem, czy Makki ma tajną broń, którą mają w SV 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.