Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

KeepeR - no i to bardzo... Na wiosnę sprawdzę jak Lare zachowuje się na lakierze. Po wielu godzinach spędzonych na forum, kupiłem także Pete, który myślę że będzie miał przyjemny dla oka efekt. Na teraz wiem że ładnie pachnie kokosem. Ale tak sobie myśląc naprawdę dużo $$$ trzeba poświęcić na takie kolekcje jak inni pokazują.

 

 

P.S. KeepeR właśnie mi przypomniałeś, że jeszcze coś do czyszczenia kół muszę kupić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegarek Ty to masz wzrok :P

Testerki mam, ale myślę, że na długo nie starczą... ehhh.... i znowu w głowie lista na kolejne zamówienia , a funduszy na razie brak :lol:

Co do tej mojej kolekcji to jeszcze mam hmmm... jakby to powiedzieć.... Autoland Master Collection :D Więc jak na razie to jest Attack do felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Każdy obiecuje sobie, ostatnie zakupy i koniec bo przecież życia nie starczy żeby to wszystko zużyć.

Tak było na jesień ubiegłego roku.

Mijały dni, tygodnie a w głowie rodziły się kolejne pomysły.

Niestety lektura forum, ciągłe propozycje i "okazje" przyczyniły się do powiększenia arsenału.

 

Pavlik ja dostałem coś takiego od cioci Helgi eReFeNu.

 

 

scaled.php?server=706&filename=dsc00003iv.jpg&res=medium

 

 

 

Skubana przysłała lubiany przez wszystkich woreczek którego zawartość pomogła mi w realizacji marzeń.

Koszmar tegorocznych zakupów się zaczął.....

 

 

"Poleciałem" na zakupy i kompletnie mi odbiło.

 

 

scaled.php?server=192&filename=dsc00005ud.jpg&res=medium

 

 

Coś tam dobrałem u partnerów forum.

 

 

scaled.php?server=716&filename=dsc00006ax.jpg&res=medium

 

 

scaled.php?server=692&filename=dsc00008hf.jpg&res=medium

 

 

...i stryjeczna ciocia matki mojej żony zza wschodniej granicy przywiozła cudeńka.

 

 

scaled.php?server=850&filename=dsc00009ic.jpg&res=medium

 

 

Na koniec dojechał wujek George z UK który przy okazji przemycił w brzuchu słoneczny blask z Denver. Wuj z Hongkongu również się spisał i przysłał akcesoria do aparatu.

 

Jak widzicie rodzinę mam wielką i każdy coś tam pomaga a całość tegorocznej rozpusty prezentuje się tak...

 

 

scaled.php?server=823&filename=dsc00018la.jpg&res=medium

 

 

Mam już wszystko i koniec z zakupami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, w polishangel i mxnowicki jest na pewno, nie wiem jak w innych sklepach

 

dzieki :)

 

[ Dodano: 23 Luty 2012, 19:24 ]

Ja mam od Państwa Nowickich :-)

 

Zrobisz jakis fajny test tego srodka ? widzialem ze jest bardzo popularny u naszych norweskich kolegow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.