Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

[ref]Fitte[/ref],pierwszy raz widze srodek sonaxa do polerowania szyb, uzywales moze go juz ?? Masz jakies zdanie o nim ? I czy mozesz sie odniesc w porownaniu np autoglyma cgp?

Posiadam akurat dwa a tego kupiłem bo był za 6zl w Tesco Będzie do tańszych NW. Ogólnie raz go używałem i ciężko mi powiedzieć na ile zadziałał bo to była szybka akcja u znajomego.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze pod rainx będzie bardzo dobrym przygotowaniem a sama cena kusi do porownania musze sprawdzic w swoim tesco jak sprawa wyglada :)

U nas kupiłem go w przecenie z 24,99 na bodajże 6,24. :D Ale szampon nabłyszczający Sonaxa, o którym pisałeś, nie był u nas przeceniony. Obecnie tylko pianka do opon na chyba 6,49.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój arsenał kompletowany od maja 2015. :D Jeszcze idą do mnie pady Nat, Royal Pads oraz Booskiego i jakieś rzeczy bieżące co się pokończyły lub kończą. Lubię mnie porządek, wszystko ma swoje miejsce. Nie wiem czy to dobre rozwiązanie, ale dla mnie wygodne.

 

9d635a7e70f69691med.jpg

62c2a38501a3ea77med.jpg

f5a6db489c3c6ba5med.jpg

4a3614acfcab6a80med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Nattysa jestem zadowolony, robi robotę na moim cosmosschwarz. :) Może pójdzie na giełdę. ;) Altusy.. taaaa, tylko zregenrowałem zawieszenie górne przy niskotonowych i hulaja jak ta lala. To są Altusy 110 wersja eksportowa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Domel[/ref], przy Twoim przerobie to może lepiej kupować BSD w pięciolitrowych baniakach? :D Btw., czy mógłbyś dorzucić swoją refleksję do pytania, które zadałem w dotyczącym go wątku w dziale "Testy"? Bo z tego co czytam, jesteś master BSD. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.