Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z reguły nie wyciągam wszystkiego z szafki, ale z okazji malowania garażu... ;) Brakuje tylko glinki i #476. Fibr i reszty akcesoriów nie wliczam

Miałaś okazję porównać NW Autolandu do RainXa? Bo RainX jest droższy, a np. krd mnie zafrapował tym, że wymienił Autolanda w czołówce (jego zdaniem) NW na rynku :D Ja póki co i z RainXem mam skromne doświadczenia - tyle, że teściowa, której go nałożyłem tydzień temu, raz się przejechała w ulewie i jest zachwycona. :D

 

chyba grubo ponad rok od ostatniej promocji - znowu w biedronce - po 15 PLN.

Co to jest? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałaś okazję porównać NW Autolandu do RainXa? Bo RainX jest droższy, a np. krd mnie zafrapował tym, że wymienił Autolanda w czołówce (jego zdaniem) NW na rynku

Mam: Autolanda, RainX i Glaco na półce, do wyboru do nakładania w każdej chwili. IMO: Glaco >>>> Autoland > RainX.

 

Glaco wymaga ciut więcej roboty przy nałożeniu, ale różnica w działaniu jest spora: mniejsze krople uciekają przy tej samej prędkości. Autoland imo odrobinę fajniej się aplikuje od RainX-a, w działaniu oba porównywalne, w trwałości imo autoland odrobinę lepiej trzymał od RainX-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
651259 Co to jest?

Nazwijmy to nosidelko detailerkie :D

Hit jakies 2 lata temu. Dobrze ze wrócilo do biedronki.

Dokupilem dzis kolejne. Nawet pianownica pasuje. Wystarczy wybrac zestawik z arsenalu,wsadzic i hop siup na myjnie :D:D:D

 

2016_07_04_18_29_13.jpg

2016_07_04_18_29_19.jpg

2016_07_04_18_29_26.jpg

2016_07_04_18_29_33.jpg

2016_07_04_18_29_40.jpg

2016_06_15_16_08_44.jpg

2016_06_15_16_08_58.jpg

2016_06_15_16_09_03.jpg

2016_06_15_16_09_11.jpg

2016_06_15_16_09_17.jpg

2016_06_15_16_09_24.jpg

2016_06_15_16_09_44.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

651259 Miałaś okazję porównać NW Autolandu do RainXa?

 

Jeszcze nie nadarzyła mi się okazja. Szczerze to nie używam za bardzo na przednią szybę (częściej do tej pory zdarzało mi się jeździć w mieście, co chwila światła etc), ale na bocznych jak najbardziej, nawet w mieście dają radę :good: Chociaż widzę, że jednak dobrze, że nie mam Rain-x'a :D

 

Domel, super arsenał. W sumie to do Sosnowca nie mam aż tak daleko, może kiedyś uda mi się go obejrzeć z bliska :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
651259 Miałaś okazję porównać NW Autolandu do RainXa?

 

Zalezy czy mowimy o RainX z polskiej dystrybucji czy oryginal z UK.

Oryginal z UK potrafil trzymac 3 miechy. Od kiedy zaczeli go przelewac w PL i sprzedawac w realach etc - jakos spadla diametralnie. Po tygodniu nie widze róznicy czy bez czy z NW.

NW z Autoaldnu dalej trzyma poziom.

 

Dodane po 23 minutach 39 sekundach:

651359 Domel, super arsenał.

;) thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam swoje 3 gr. do dyskusji: Używam RainX-a bo nie chce się cholerstwo skończyć i o ile na przedniej szybie trzyma się krótko o tyle boczne szyby grubo ponad 6 miesięcy. Testowane na kilku różnych autach, kładzione w ten sam sposób (mycie MGC > IPA > RainX)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh no to i ja sie wypowiem :D

 

autoland, na przedniej wytrzymuje ponad 2-3 miesiące spokojnie, w miejscach pracy wycieraczek tyle działa bez problemów, na reszcie szyb siedzą 2 warstwy sprzed ponad roku i nadal odpychaja wode jak głupie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.