Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator
Pojawił się następca dla mojego K2. Pierwsze wrażenie w porównaniu do Karchera, przepaść. Mimo podobnych danych na papierze, Nilfisk wydaje się dużo mocniejszy i dużo lepiej wykonany ( ofc w porównaniu do K2 ) .

 

http://i60.tinypic.com/n1pe8w.jpg

http://i60.tinypic.com/28h0sd0.jpg[/center]

 

Ile wazy ten Nilfisk ? Czuc ze duzo metalu w srodku ? Ciezki ? Solidny ? Tez sie nad nim zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci tutaj. Ja mam dokładnie wersje C120.6-6X X-TRA, kupowałem w Juli za 399, według papierów waży 6,7 kg. Wykonanie dosyć porządne, ma kółka więc można jeździć. Króciec który wystaje jest metalowy a nie plastik tak jak w K2. Nie mam żadnego dodatkowego filtra powietrza o którym pisałeś. Ogólnie jestem zadowolony, jak za tą cenę raczej jeden z lepszych wyborów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny grat do kolekcji :D A już niedługo 200L potwór, który będzie mógł bez problemu zasilać wszelkie pneumatyczne narzędzia :) No i w dalszej kolejności Sata 5000 RP. Spodobało mi się lakierowanie ;)

 

 

 

 

A5jzFD.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w dalszej kolejności Sata 5000 RP. Spodobało mi się lakierowanie ;)

 

Sata to chyba najlepszy wybór spośród gunów. W wersji RP będzie szybka w aplikacji. Gdybym częsciej lakierował to też bym się skusił, a tak od czasu do czasu tłukę Iwatą W400WBX. Biędziesz brał digitala czy std?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też póki co wszystko co robię to bardziej hobbystycznie, ale staram się to robić w miarę możliwości profesjonalnie. Mam kilka manometrów w tym saty, więc digital będzie mi zbędny, a kilka stów które zostanie w kieszeni można na coś innego przeznaczyć. Mam już mała sate 4400 więc wiem, że super się tymi gunami lakieruje :)

Ostatnio też kupiłem Devilbissa Flg-5 i szczerze oprócz mało precyzyjnego wykonania też nieźle daje radę jak za taką cenę. Jedynie kompresor mnie mocno ogranicza więc będzie coś duuuuużo bardziej wydajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.