Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Praktyczne nosidełko/pojemnik żeby butelki i pędzelki nie plątały się pod nogami podczas pracy przy aucie. Żona zakupiła mi w biedronce za 15zł

Profesjonalnie wyglądający zestaw :) Marolex z przedłużką i zaworem, no nie pogadasz! :good:

Idę szukać koszyka w Trójmieście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Evo, tak coś w stylu Reloada. Nie testowałem ale na Evencie chłapaki mówili, że siedzi długo na lakierze. Ja może raz użyję a potem poczekam aż kupię kolejne auto i będę kładł powłokę. Więc to pójdzie na wzmocnienie.

 

Mess, dzięki. Zawór w opryskusie został z czasów kiedy nie miałem PA. Zdarza się, że nie chce mi się dwa razy biegać wokół auta z PA to wyciągam opryskusa, podłączam pod mały kompresorek i jazda. Dobre to też na bezdotyki zimą, gdzie chciałbym umyć auto słabszą chemią. A pompowanie ręczne marolxa używam, kiedy myję nadkola czy wnęki/zawiasy drzwi.

 

mario704, no nie mam Megs`a naklejki ale inne. THX za pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iljash, curver ogólnie robi dobre plastiki i do kuchni i do użytku ogólnie domowego.

Ja jutro naginam po nosidełko bo zawsze nosze podstawowe kosmetyki w plecaku bo całej torby nie bede targał gdyż grozi to załamaniem kręgosłupa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.