Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Paweł84Katowice, - mi takie dwie polerki padły po dwóch miesiącach :P , teraz mam dwie celmy , dwa einhelle i k2pro i jedna celma ma chyba już z 20 lat i tylko szczotki w nich są wymieniane , w einhellach padają przyciski + i - a w k2 pro po wypolerowaniu dwóch aut padł włącznik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tę cenę (29zł/1L) aż żal było nie kupić, więc wziąłem 3 sztuki, a pół litra innego dostałem gratis :)

Gdzie takie gratisy dają :-] i ile za wysyłkę płaciłeś, bo jeśli kupowane tam gdzie myślę to sporo sobie liczą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20140604_234140.jpg

 

I znów Update do mojej kolekcji ;P

 

Nakrętka na Nielsenie niestety z jakiegoś napoju, bo jak przyszło to paczka prawie cała w środku mokra była (standardowa nakrętka nawet uszczelki nie ma i przecieka...) Swoją drogą musiałem w końcu kupić jakieś APC , chociaż używam swojej mikstury którą nazwałem PelsonAPC :D z tym, że nie ma zapachu i wali chemią oraz gryzie w płuca ;P , ale nawet w rozcieńczeniu 1:20 na skórzaną tapicerkę jeśli się pryśnie to farba schodzi, nie ma problemu też z smarami, silnikami i innymi podobnymi, minus ? szybko zasycha, ale mi to nie przeszkadza ;), a w pianownicy nawet piana sie z niego robi ! i to jest mój APC i tylko MÓJ :P no chyba, że ktoś test chciał by zrobić to z chęcią podeślę próbkę :P

 

A poza tym to Poorboy's Natural Look, Magiczna Gąbka od 4nano i dwa atomizery i buteleczka 500ml na APC. Aaa no i tasiemki Kamoi Tape , cholernie mocny klej mają a nie zostawiają śladu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, na co Ci tyle ołówków :D

 

haaa. Dobrze, że pytasz :)

Na gumkę ołówka naklejasz papier wodny i masz podręczny uchwyt do zaprawek. Pomysł by Larry. Świetnie się sprawdza http://www.ammonyc.com/detailing/paint-chip-touch-up/ :) Kazdy ołówek to inna gradacja papieru. Papier wycinany dziurkaczem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.