Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale tak serio to po co Ci to Colli jak masz FK? :o

 

Co za amatorskie pytanie - przecież trzeba mieć i Colli i FK !

 

A jak FK masz tylko samplerek to nawet się nie liczy 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voley, gdzie kupiłeś "QD" shiny garage? Ktoś Ci sprzedał przejściową wersję QD Almond z małej partii, która obecnie nie jest QD a "Blitz blow dry" czyli produktem do osuszania ;) dziwne, że nie odeslał tego do SG na zmianę etykiety/wymianę produktu :dontknow::?

 

[ Dodano: 14 Marzec 2014, 19:16 ]

JM63, a skąd wiesz czy nie kupię bepiąteczki? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, kupowałem w Olsztynie, Bling Factory. Zmartwiłeś mnie trochę... :o Chcesz też przez to powiedzieć, że ten QD nie jest QD i nie ma jego właściwości? Nie powiem, zmartwił mnie kolor, który jest inny niż większości. Zresztą, na stronie sklepu jest niebieski (dostałem taki), ale stwierdziłem, że to po prostu inny barwnik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawali - trzeba było dopłacić do tego chyba 80zł - jak dla mnie też gadżet jest bezsensowny,bo robi to samo co zwykła lanca tyle że się obraca i nie chlapie... Jak by na tej obrotowej dyszy była jeszcze szczotka która się kręci i rusza ten brud to może bym o niej pomyślał,ale tak to praktycznie jest to,to samo co ta szczotka obrotowa co jest w zestawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak to praktycznie jest to,to samo co ta szczotka obrotowa co jest w zestawie

 

Kłamstwo! :mrgreen:

 

 

, w zeszlym roku mylem tym drewniany taras - swetne urzadzenie

 

Ja myję kafelki na tarasie i tynk na domu.

 

Genialne urządzenie! :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffe, właśnie z zamiarem mycia drewnianego tarasu wziąłem to coś okrągłe ;):good::good:

 

kamil_rosen, zanim zrobię tego test to w lidlu już ich nie będzie + niestety woda u mnie na zewnątrz jest zółta i myjka będzie używana do prac domowych a nie do samochodu....

 

jakby się udało w miarę tanio kupić coś do zmiękczania wody to w końcu nie musiałbym jeździć na bezdotyk z całym taborem, żeby umyć samochody a tak :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sie nie zgodze. Co prawda mam Karchera, w zeszlym roku mylem tym drewniany taras - swetne urzadzenie ;)

 

Ja myję kafelki na tarasie i tynk na domu.

 

Genialne urządzenie! :good: :good: :good:

 

No to może macie racje(w końcu używacie) :P ja nie widzę w tym nic nadzwyczajnego oraz nie widzę zastosowania u siebie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.