Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kamil probowales juz tej piany? ja jestem po pierwszej aplikacji i powiem, ze niczego sobie.

 

Ja kupiłem ją jako pierwszą pianę z prawdziwego zdarzenia i jak najbardziej mi odpowiada.

 

A jak potrzebuję coś gorszego domyć to ją mieszam z Red Devilem :)

 

Tylko w Marolexie się tak pieni trochę jakby chciała a nie mogła :dontknow:

 

Trzeba będzie pomyśleć o pianownicy PA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ją jako pierwszą pianę z prawdziwego zdarzenia i jak najbardziej mi odpowiada
- no to nie jestem sam :D

 

Tylko w Marolexie się tak pieni trochę jakby chciała a nie mogła
- zainwestuj w glorie. marolex nawet po mod'zie nie dorasta jej do piet. u mnie z 2 filcami robi smietane :-]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, Napisz lepiej jak tam anielski szampon :-]

 

calkiem fajniutki, zapach syropu bananowego wyksztusnego, bardzo wydajny, sliskosc odpowiednia, domywanie rowniez ;)

Potwierdzam zapach super kiedyś tak Vibovit pachniał ale szampon niestety zostawia plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem zdjęcia Iron Offa w dziale dystrybutorów, na porównanie z Dragonem nie ma szans, bo tylko raz użyłem tego środka i nigdy więcej tego nie zrobię (IronX przy dragonie to perfumy).

Niedługo coś tam popsikam Iron Offem to zobaczymy ;)

 

Pianę SG kiedyś miałem, używam jej w lecie jak samochód nie jest brudny tylko zakurzony i nie potrzeba narażać wosku na działanie mocniejszych pian, do tego super pachnie 8-) 5L kupione ze względów ekonomicznych, pewnie niedługo na giełdzie wylądują ze 2-3L ;)

 

Szamponu Angelwax jeszcze nie używałem, kupiony na spółkę z innym użytkownikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ją jako pierwszą pianę z prawdziwego zdarzenia i jak najbardziej mi odpowiada
- no to nie jestem sam :D

 

Tylko w Marolexie się tak pieni trochę jakby chciała a nie mogła
- zainwestuj w glorie. marolex nawet po mod'zie nie dorasta jej do piet. u mnie z 2 filcami robi smietane :-]

 

Jak masz źle przerobionego to takie są efekty. Prawidłowo przerobiony Marolex, nie różni się od Glorii. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.