Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kupusso, wszystkie produkty, które widzisz na moim zdjęciu (poza rękawicą i glinką, których jeszcze nie testowałem) są świetne, mogę je każdemu polecić :good:

 

1. Gyeon Antifog - super sprawdza się w domu, przy kąpieli wielkie lustro w łazience było zawsze zaparowane, teraz po problemie (w samochodzie mi szyby nie parują)

 

2. Gyeon Tire - świetny dressing, sprzedałem Megsa Endurance dla niego, opisywałem wyżej

 

3. Gyeon TRIM - mega powłoka do plastików, siedzi jak nowa już kilka miesięcy

 

4. Gyeon View - bardzo fajna NW, dobra trwałość, super wydajna (zrobiłem już 2 przednie szyby i nadal mam sporo ponad połowę)

 

5. Gyeon Bathe+ - jak w testach użytkowników :good:

 

6. Gyeon IRON (przechowywany poza domem) - działa tak jak IronX, jest tańszy i może trochę mniej intensywnie pachnie, ale nie porównywałem dwóch obok siebie

 

7. Gyeon Prep - przy korekcie mikrofibra z pastą potrafi na Ipie się mazać trochę na lakierze, wtedy jeden psik na element Prepa i jest lala, ładnie pachnie

 

8. Gyeon WetCoat - jak dla mnie super sprawa, z niecierpliwością czekam na galonik

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Gyeon IRON (przechowywany poza domem) - działa tak jak IronX, jest tańszy i może trochę mniej intensywnie pachnie, ale nie porównywałem dwóch obok siebie

 

Psikałem IronX-em po Gyeon Iron i IronX nie miał co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę cenę to cudów się nie spodziewam. Cała dokumentacja, pudełko i wszystkie naklejki są w języku polskim. Pytałem w temacie o maszynach do polerki dla początkującego o dokładkę DA do wiertarki i ktoś powiedział, że lepiej w taką polerkę zainwestować. Na wiosnę zobaczę co to jest warte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.