Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

i takowej wiedzy tu poszukuje :) ojj powoli tego przybywa, zwlaszcza jak sie poleci do stanow i sie widzi kosmetyki w cenach 5-80 10 -15 dolarow.... :D i jak tu nie kupić :)

na tym weekendzie zrobie chyba specjalna polke na scianie w garazu bo sie powoli to wszystko w kosyzku nie miesci.

 

glownie uzywam meguiarsa ale i eksperymentuje z krajowymi szpajsami typu ostatnio spray do kokpitu i do opon motipa, nawet mnie milo zaskoczyl ten motip..

 

[ Dodano: 19 Lipiec 2013, 11:04 ]

i takowej wiedzy tu poszukuje :) ojj powoli tego przybywa, zwlaszcza jak sie poleci do stanow i sie widzi kosmetyki w cenach 5-80 10 -15 dolarow.... :D i jak tu nie kupić :)

na tym weekendzie zrobie chyba specjalna polke na scianie w garazu bo sie powoli to wszystko w kosyzku nie miesci.

 

glownie uzywam meguiarsa ale i eksperymentuje z krajowymi szpajsami typu ostatnio spray do kokpitu i do opon motipa, nawet mnie milo zaskoczyl ten motip.. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie będzie śmiał :)

 

Każdy od czegoś zaczynał, a od tego jest forum, żeby pogłębiać wiedzę.

 

Tylko uważaj bo przy każdych kolejnych zakupach będziesz sobie mówił "to już ostatnie w tym sezonie" ;)

 

 

dokładnie :lol: jak zaczynałem miałem chyba 5-6 rzeczy i mówię sobie to co najpotrzebniejsze już mam :) Teraz jestem gdzieś 700zł dalej i nadal człowiekowi czegoś brakuje i musi uzupełniać zapasy i fakt ze co zakup mówię ze to już ostatni raz :D

 

 

szalik Megs Gold Class jak dla mnie super wosk !! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damain wosk racja jest megga jak za swoja cene ;) mam ta okazje ze moge wszystko w stanach kupic a tam wiadomo ceny sa nizsze - wiec nie drenuje tak mocno portfela , choc powoli to wciaga, powoli chyba bede sie za jakas polerka rozgladal do wlasnego uzytku ;)

 

z innej beczki umylem wczoraj samochod potem glinka megsa pozniej znowu mycie szamponem z woskiem megsa i na koniec wpadlem na genialny niecny plan ( sic) przelecenia auta tym detailerem

 

http://allegro.pl/mothers-showtime-inst ... 07766.html

 

jak sie okazalo byl to blad , dziadostwo straszne utwierdzilo mnie tylko zeby wiecej detailerow mothersa nie kupic, zostaly mazaje smugi jakby para i nalot, i nie pomogly roznego rodzaju mikrofibry i reczniki efekt bez wyjatku byl identyczny. na szczescie skonczylo sie na jednych drzwiach.

 

jesli ktos sie zastanawia nad dtailerem mothers - odradzam.

chyba ze ja trafilem jakas trefna sztuke... glinke mothersa uzywalem z 2 miesiace temu i byla git..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazuka- Jak ten Auto Glym ? warty do klimy ? mam straszny problem z zapachem :zly:

 

Poszukaj w okolicy kogoś z ozonatorem, ale takim o wydajności min. 3g/h. Część warsztatów ma "ozonatory" z allegro z 0,2-0,4g/h... :lol: Jakiś czas temu zmajstrowałem mocny o wydajności 7g/h, odgrzybiłem swoje autko i parę innych. Bardzo skuteczne ustrojstwo, tylko potrzebny jest czas tj. ze 30min na działanie i min. drugie tyle na wietrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArkadiusO, Zazdroszczę zestawu :-] chętnie bym taki przygarnął do siebie ale bezrobocie nie pozwala :zly:

 

dzięki dzięki :) zbierałem z pół roku na ten zestaw i w końcu się udało zakupić, nawet Najwspanialsza Z Narzeczonych nie zrobiła mi awantury tylko zaakceptowała moje hobby :| no ale chwilę trwało zanim jej wytłumaczyłem że to mi na długo starczy a teraz już tylko co jakiś czas małe uzupełnienie arsenału ;)

 

ArkadiusO duża pucha HiTempa to jakieś 20 lat-po co Ci jeszcze mała :o

masz na utrzymaniu bazę PKSu,MZK ? :P

 

samplerek zakupiłem na początku jeszcze przed całym tym zestawem do wypróbowania no i tak mi się spodobał że jak pojawiła się na forum okazja no to kupiłem od razu dużą puchę :):-] no i w tym momencie mam komplet :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
daj znac jak sprawdza sie zymol do skory 8-)

 

Cleaner do bardzo brudnej skory sie nie nadaje wg mnie, albo trzebaby go wielokrotnie uzywac, co sie normalnie nie oplaca, a i tak Colorlock Strong lepszy.

 

Do biezacej pielegnacji jak najbardziej sie nadaje, jak chcesz to zobacz sobie w mojej ostatniej relacji z Land Roverem, masz tam 50/50 tego cleanera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalik pamiętaj że megs GC to naturalny wosk i przyda sie do niego naturalne QD

 

Co do tego sproawdzania z USA to masz dobrze,kupuj ,sproawadzaj do PL i wystaw za dobra cenę to ubijesz interes:)

 

 

Damian mam pare rzeczy do sprzedania ale to jak troche poobcuje z forum to wrzuce ;)

kuurde jestem poki co zielony w slownictwie nie za bardzo wiem co to QD ale z pewnoscia sie dowiem :D

 

No to pora na mnie żeby wrzucić zestaw początkowy :)

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Właśnie myślę co jeszcze potrzebuję "na początek" :o:-]

 

 

FAKTYCZNIE MAAAALY ARSENAŁ :) az sie milo patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.