Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zastanawiam się, czy nie będę bał się używać rotacji, nigdy nie pracowałem jeszcze z maszyną, czytam i czytam tematy o polerkach i dalej nie wiem co wybrać, niby DA jest lepsza dla początkującego, z tym, że rotacja też jest dobra, praca z DA zajmuje więcej czasu- ale można uszkodzić lakier, a z DA praca trwa dłużej ale jest niby nieszkodliwa dla lakieru..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazuka, ja pierwszy raz polerowałem odrazu rotacją fakt ze wczesniej spolerowalem maske z jednym z uzytkownikow forum. ale jak sie uwaza zeby nie przegrzac to mysle ze nie ma co zepsuc. jednak trzeba bardzo bardzo uwazac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazuka, mam obie maszyny. Zaczynałem od rotacji, ale trafiłem na sticky paint i musiałem kupić DA. Rotacja jest pięć razy szybsza w pracy.. szczególnie widać to na twardych lakierach. Jej minusem na początku jest to, że trudniej ją kontrolować, szczególnie na przetłoczeniach, kształtach. Trzeb też uważać, bo bardziej grzeje lakier i ryzyko wpadki większe. DA jest moim zdaniem świetna, jeśli chcemy zrobić jedną korektę raz na rok, najlepiej na miękkim japończyku. Niestety pracując nią częściej i na twardych lakierach można się sporo nadenerwować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, Jeżeli nie zamierzasz często robić korekt, np. wśród znajomych, a maszyna ma dbać tylko o Twoje auto, to myślę że DA jest dobrym pomysłem. Dodatkowo przyjemnie się tym nakłada wszelkiego rodzaju glaze, aio, cleanery. Zawsze możesz później odsprzedać DA i pójść na "wyższy level".. :good:

Najwyżej poświęcisz trochę więcej czasu na korektę.. ;)

 

Bazuka, Myślę, że przy twardym lakierze jednak postawiłbym na rotację.. Najwyżej poświecisz trochę czasu na "obycie" z maszyną, ale później go zaoszczędzisz, gdy rysy będą szybciej znikać.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu przyjechała długo oczekiwana paczka :mrgreen:

 

 

 

 

 

mlpb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakupy od forumowiczów

 

 

 

 

 

 

 

ys8.jpg

uf07.jpg

5lg8.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z SCS ( gratisy na dole :) )

 

 

 

 

7zkf.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Otwarcie tej paczki musiałem uczcić browarkiem :) , jeszcze raz dziękuję wszystkim , którzy przyczynili się do tego , że trafiła właśnie do mnie :)

 

 

 

 

 

zb6v.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

I pozostałe :

 

 

 

 

 

nqoo.jpg

cykb.jpg

5v8g.jpg

 

 

 

 

 

I jeszcze jakieś tam zakupy z ostatnich tygodni :

 

 

 

 

7kw4.jpg

fvbq.jpg

 

 

 

 

 

żeby nie było lipy wszystko wyjęte i od nowa poukładane wraz z nowymi nabytkami.

 

 

 

 

bm0d.jpg

3jtn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.