Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a już miałem napisać że coś tam dojechało ale chyba sobie daruje po tym poście wujka grubego :D PA nawet do szamponów dodaje teraz pudełka? :

 

http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/samplery-1/polishangel/polishangelr-aqua-angel-lacrimas.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniels, są jeszcze mniejsze pojemności ;)

 

BTW Jacek ja chce kubek ja chce kubek :P

 

haha, ja już dzisiaj się zapisałem na samo pudełko jakby sie jakieś znalazło w giełdzie produktów klasy drugiej :D:D może na dole gdzieś z dziurką :song:

a kubek też miażdży! 8-)

 

SJake chyba musisz wprowadzić go do sprzedaży :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak pachnie taki jedyny wosk

 

Pachnie jak...inne LaMiss-y, czyli "specyficznie". Przyznaję obiektywnie, do "inhalacji" sięgnąłbym po inny wosk.

Ale co tam, Producent i Dystrybutor ( :P ) obiecują efekt Ultimate Green Diamond - zobaczymy niebawem... :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie wrażenie, że posiadacze takich "mega kolekcji" biegają nocami po parkingach i anonimowo pucują inne auta... :)

No bo gdzie to wszystko zużyć/wykorzystać mając nawet 3-4 auta pod domem :)

 

Chyba, że to jakieś małe działalności się otwierają.. oj Skarbówka będzie miała z Was pożytek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.