Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za pozytywne opinie :) Forum jako gość przeglądałem już w lipcu, dopiero później się zalogowałem i zacząłem zgłębiać wiedzę innych użytkowników, sukcesywnie dokupując kolejne środki. Do kilku rzeczy dołożył się tata (np Karcher), któremu po obejrzeniu pracy Justyny i jej Toledo opadła szczęka :D

Następna w kolejce jest maszyna, jednak myślę, że to dopiero po jakiejs wakacyjnej robocie, podobnie jak nasz rząd muszę załatać dziurę budżetową :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to kotlet ale w temacie Unicorna mnie najbardziej rozbroiło to:

 

Mianowicie - za 400 zł, to mozna kupić masę najlepszych wosków, szamponów, gąbek, a siłą własnych rąk wypucuje się własne autko lepiej niż niejedna maszyneria

 

Dorzuci jeszcze ze dwa zera i będzie na Zymöla Royale. W tej cenie gąbki i jakiś szampon dorzucą gratis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz sposobem aplikacji ten droższy wymaga podgrzania elemntu przed aplikacja suszarka , ale bez tego tez da rade zaaplikowac

 

Raz w zyciu podgrzewalem i bylo tak samo ok.

 

Z doświadczenia wynika że oba powinny isć na ciepłą powierzchnie ;)

 

Wiesz, zawsze tworzywo chlonie lepiej jak sie otworzy nieco pory. A dzieje sie to po podgrzaniu, takze w zasadzie kazdy dressing by sie lepiej wchlanial.

 

Och dzięki za uswiadomienie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 wiadra :D musze to opatentować:D

kupiłem na zapas :) bo własnie gg nie wchodzi do konca i chce sprobowac z opalarka podgrzac wiadro i go tam do dnia wcisnąć(ale tak zeby dalo sie go wyjmowac). Moze się uda jesli nie wlasnie po to te 3 wiadro do testów:) Jak coś poprostu przytnę gg

 

To jest problem, bo krzyż musi dotykac dna zeby zabezpieczał ruchowi wirowemu wody.

Także Donatel musisz cos z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gg i wiadra z castoramy to wystarczy odciąć ostatni okrąg gg i go przykleić. Wystarczy grubość brzeszczotu. Ja tak zrobiłem i gg idealnie pasuję do tych wiaderek.

Jest na samym dnie i da się bez problemu wyjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzesz brzeszczot do metalu tniesz tak jak zaznaczyłem na foto bluegritguard600517.jpg

 

Gdzieś 1mm od brzegu. Potem pilnikiem wyrównujesz brzebi. Rożcinasz pierścień który odciełeś. Dopasowujesz do gg i przyklejasz za pomocą kropelki lub kleju na gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michałoś - I kolejny zadowolony klient z polerki Unicorna

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

:ad:

 

Adaś nawet nie tam nie zaglądam, bo nie chce mi się psuć nerwów...

Kiedyś straszył mnie sądem, że wrzuciłem jego zdjęcia do innego tematu na VKP.

 

Dziwny człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.