Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ten produkt w końcu się nazywa "brillant" czy "brilliant"?

Gdzieś jest literówka, tylko czy na małym czy dużym opakowaniu?

 

Literówka jest prawdopodobnie na etykiecie małego opakowania. Reszta produktów z tej serii ma w nazwie "Brillant". Nawet na stronie producenta małe opakowanie jest opisane jako "Brillant" (wbrew temu co jest na etykiecie) http://www.sonax.com/Car-Care/Products/ ... Chrome/(so)/16/(node)/19404/287400-SONAX-Xtreme-BrillantShine-Detailer.

 

BTW. jestem po pierwszym testowym użyciu :shock:. Nie żałuję zakupu :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sauber, sam musisz sprawdzić jak Tobie wygodniej ;)

 

Na początku nakładałem rotacją, potem przez jakiś czas ręcznie, a teraz maszyną padem 80mm i tak jest mi najwygodniej.

 

No właśnie mam pady 80mm i chyba bym spróbował od maski począwszy :)

Wiadomo, że ręcznie sporo roboty, a na pewno znacznie więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego padami 80mm? Podstawowy problem ludzi z HDC i rotacją to zalanie pada cleanerem co powoduje jego zapchanie i w konsekwencji zasychanie nadmiaru HDC na lakierze. Są dwa sposoby, albo bardzo kontrolować ilość - co dla początkującego będzie ciężkie albo przygotowanie sobie dwóch padów- opcja mało ekonomiczna ale można się dużo w ten sposób nauczyć, zwłaszcza jak ktoś ma białe/srebrne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego padami 80mm? Podstawowy problem ludzi z HDC i rotacją to zalanie pada cleanerem co powoduje jego zapchanie i w konsekwencji zasychanie nadmiaru HDC na lakierze. Są dwa sposoby, albo bardzo kontrolować ilość - co dla początkującego będzie ciężkie albo przygotowanie sobie dwóch padów- opcja mało ekonomiczna ale można się dużo w ten sposób nauczyć, zwłaszcza jak ktoś ma białe/srebrne auto

 

 

Słyszałem, że dawkować bardzo delikatnie, a na biede mam kilka padów 80mm więc można podmienić :)

 

Spróbuje ręcznie i maszynowo, zobaczę jak będzie mi wygodniej ;)

 

Aaaa kolor auta mam ciemniejszy, więc powinno być lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile za tego polymera :idea: ?

 

Więc tak, my wyżej wymienieni mamy wersję PROFI, i jest ona dostępna w Sonax-Katowice, koszt ok 53zł + kw, Ale w ciągu miesiąca ma się pojawić wersja dla ludu, czyli ma być w pudełeczku z mikrofibrą i aplikatorem za ok 70zł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.