Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szał zakupowy trwa :D. Tym razem- powrót do korzeni: "back to black" ;). Dzisiejsza wizyta w E.Leclercu zaowocowało nowym-starym nabytkiem. Jest to mój pierwszy dressing do opon zaraz po Plaku i... mając do czynienia z Gtechniq-ami, DG, Megs, SV itd. itd. odnoszę wrażenie, że to chyba najtrwalszy preparat do opon. Kiedyś po przygotowaniu opony samym myciem szamponem wytrzymał mi kilka ulew, codzienne dojazdy po 200 km dziennie w trasie itp.- miesiąc :D. Nic z detailingowych produktów mu nie dorównało mimo porządnego przygotowywania opon :lol: . Teraz do niego powracam, żeby się przekonać, czy czasem to nie była jakaś magia. Oto on:

 

sl273509.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no 8-) ciekawe? Czyżby konkurent dla Endurance?

A ile to cudo kosztowało?

 

Koszt: 3 dychy. W supermarkecie nikt tego nie kupuje, to stoi sobie takie zakurzone... na najwyższej półce. Pobawię się trochę tym, porównam z "prawdziwymi" dressingami... czy coś się tam nie zmieniło, bo jednak używałem go dawno temu :). Ale faktycznie to coś a la Endurance... ;). Potrzebuje czegoś mocnego na zimę, a to sprawdzało się nawet na nieprzygotowanej zbytnio oponie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze dwie paczuchy. Od prawej dwa smakołyki z rynku wtórnego, od Jankosa, potem dwie świeżynki od Waxit.

 

W kolejności: nowy milusiński, wanilia, guma balonowa, kokos

 

17.jpg

 

A pół roku temu pomyślałem "a zaszaleję, kupię Nattysa Blue, będę miał jeden wosk na zimę, a jeden na lato" :kox::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZółtyDziobek, cytuję opis ze sklepu:

ClearKote Vanilla Moose Wax Hand Glaze to cleaner i odżywka w jednym. Świetnie odżywia lakier, nadaje mu niesamowitej głębi. Cząsteczki ścierne usuwają lekkie niedoskonałości lakieru. Dodatkowo, produkt posiada zdolności wypełniające i maskujące rysy. Zawiera także substancje czyszczące (cleanery), które idealnie oczyszczają lakier. Po użyciu lakier jest czysty i błyszczący, przygotowany pod nałożenie wosku.

Nie ma co porównywać wosku z cleanerem/glazem ;). Choć ciekaw jestem, jak wypadnie jedno na drugim.

 

Btw. Ten Clearkote to to samo co samo Vanilla Hand Glaze, tylko z nową nazwą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.