Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co do Iron-X'a to on b. ładnie pachnie w porównaniu do nowego AF Iron Out :mrgreen:

To mnie teraz pocieszyłeś, własnie zamówiłem z nadzieją, że nie będzie tak cuchnąć jak ironx :D

 

 

 

 

Ojojojojojojj... :mrgreen:

 

Iron Out śmierdzi niemiłosiernie, ale działa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj testowaliśmy Iron Out, Rim Cleanera 4Nano, VP BlueGel i coś z BMW. Ostatnio Tomek z detailer shopu mnie namówił i dopiero dzis Iron Out miał co robić. Powiem tak - śmierdzi mniej jak sie go rozpyli niż jak sie odkręci tylko butelkę, poza tym co dziwne czasami ma nawet przebłysk cytryny w tym całym smrodzie. Ale tragedii na żywo naprawdę nie ma. Mieliśmy cztery koła - poszło po kolei: IronOut, RimCleaner, VP BlueGel i jakiś środek do felg od BMW - dostałem w prezencie. Wszystko przy IronOut wg mnie wysiadło. Każde koło spryskaliśmy i działaliśmy - Rim Cleaner jakoś sobie radził, ale VP i BMW juz bardzo cieniutko - oczywiście w porównaniu do IronOuta.

 

Podsumowując - fajny temat, nie śmierdzi tak strasznie w pracy, będziemy używać, ale i tak IronX jeszcze dokupię gdyż to jest dla mnie król w tej kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się że idzie go więcej niż IronX i ma ogólnie inną konsystencję jest jakby bardziej gęsty ale mniej skondensowany niż IronX. Realnie patrząc różnicę w cenie (zysk) pewnie zje wydatek kosmetyku, więc dla mnie powtórzę rządzi IronX - chociaż IronOut też będzie na półce pewnie stał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj testowaliśmy Iron Out, Rim Cleanera 4Nano, VP BlueGel i coś z BMW. Ostatnio Tomek z detailer shopu mnie namówił i dopiero dzis Iron Out miał co robić. Powiem tak - śmierdzi mniej jak sie go rozpyli niż jak sie odkręci tylko butelkę, poza tym co dziwne czasami ma nawet przebłysk cytryny w tym całym smrodzie. Ale tragedii na żywo naprawdę nie ma. Mieliśmy cztery koła - poszło po kolei: IronOut, RimCleaner, VP BlueGel i jakiś środek do felg od BMW - dostałem w prezencie. Wszystko przy IronOut wg mnie wysiadło. Każde koło spryskaliśmy i działaliśmy - Rim Cleaner jakoś sobie radził, ale VP i BMW juz bardzo cieniutko - oczywiście w porównaniu do IronOuta.

 

Podsumowując - fajny temat, nie śmierdzi tak strasznie w pracy, będziemy używać, ale i tak IronX jeszcze dokupię gdyż to jest dla mnie król w tej kategorii.

 

 

 

Gwoli ścisłości, używałeś Rim Cleanera czy Rim Cleanera+ od 4Nano ?

 

 

Pozdr, Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi sprzedałeś w małej butelce? Chyba samego Rim Cleanera nie +.

 

W takim razie Rim Cleaner + - zwykłego nie mamy w sprzedaży.

 

Ujmę to prozaicznie: majtek te RM+ nie zerwało... Za to IronOut całkiem ok :good:

 

PS - muszę wpaść spiżarnię znowu uzupełnić - dużo roboty było :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.