Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jakby to Durczok powiedział: "Ten stół jest strasznie upier....ony!" :)

A jak ma być czysty skoro wszystko poszło na kosmetyki do auta :-] a tak naprawdę to szafka w piwnicy bo już zebrałem manele z garażu co by mi nie pozamarzały

 

coobah, za to jakie auto bedzie czyste, tylko w opolu mamy lipna pogode wiec efekt zaa długo sie nie utrzyma :o

No ja już od piątku ląduje na zimowym balonie auto zabezpieczone FK-1000 i byle do wiosny :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

cz@rek, Coli476 dłużej poleży od FK1000, pamiętasz nasze auto testowe te vento ?

Tam na masce jest od dwóch miesięcy coli 476, FK1000 i jeszcze dwie inne rzeczy, i tak samo u mnie na światłach jest Coli i FK, i coli jest trwalsze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro porównam bezpośrednio z VP i Ci powiem dokładnie różnice ;)

 

Porównanie z VP miałem bezpośrednie - VP jest o wiele bardziej miękki, włosie się poddaje bardzo łatwo przy dużym nacisku. Ten pędzel z czarnym włosiem jest bardzo, bardzo twardy, idealny do czyszczenia zakamarków nadkoli, tyłów felg itp

 

Na autogloss.pl widzę cenę 79,00 zł - on tyle kosztuje naprawdę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DS_Tomek, za tyle bym go na pewno nie kupił :mrgreen:

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=12209

 

jest w promocji, 49pln ;)

 

 

Faktycznie...

 

Mieliśmy takie po 24,90 zł w sklepie, z tym że bez pudełka Auto Glym, dlatego jestem ciekawy ile ono kosztuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to będę śledził czy się nie pojawią czasem ;)

 

 

A ja się postaram to załatwić. Prawdę mówiąc nie były mega hitem sprzedażowym - do pewnego momentu. Później nastąpił moment że wyszły w 2-3 dni i nie zdążyłem zostawić sztuki dla siebie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Znalazłem w showcarshine takie nie autoglym po 49pln :o

 

Tak jak pisał tomek, nie są jakoś mocno popularne, ale wykonane mega solidnie.

 

Wstawiłem małą promocję na ten pędzel, jakby ktoś był chętny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wszystkiego na foto, ale powoli robi się tego coraz więcej ;) Wybaczcie jakość, robione telefonem :/ :

21677494.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Zdaje mi się, że zachorowałem na kosmetyki auto-finesse, na zdjęciu brakuje kilku buteleczek, no i kilka do mnie leci z show car shine ;) Chyba najlepszy stosunek ceny do jakości i wyglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.