Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

Evo, gruby_RS, nigdy nie użyłem APC na plastiki, przepraszam "vinyle" :) deski rozdzielczej. Po pierwsze to bym się bał właśnie wysuszenia a po drugie to nie było takiej konieczności :P

Pamiętam że Evo używał go w ostatniej relacji ze swojego Leona :o

Trzeba go spłukiwać czy wystarczy przetrzeć fibrą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też się pochwalę swoim skromnym arsenałem - bałagan, ale coś tam widać:

mxC7Sl.jpg

 

aczkolwiek paru rzeczy będę chciał się pozbyć, gdyż będą musiały ustąpić miejsca produktom ze stajni Z, w które zaczynam - i przez zimę mam zamiar się zbroić :-] tak na przyszły sezon. Pierwsze już są:

HbETdl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej166, no mi właśnie zapach też coś takiego przypomina. A protecton... daje mega radę :kox:

 

[ Dodano: 26 Wrzesień 2012, 20:51 ]

MarrciN, Ładna kolekcja, a jak ten szamponik od zymola? To jest ta nowość na 2012?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

escimo, zaraz nas skasują za OT ale masz może porównanie SV Protectiona do Zymola Vinyl Conditionera?

 

Bo ja właśnie jadę na systemie Zymola - Vinyl Cleaner i Conditioner. Oba są super ale SV kusi :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, SV daje radę. Ładnie wygląda, ma właściwości maskujące, i co dla mnie bardzo ważne- można zostawić otwarte drzwi w czasie deszczu i nie będzie żadnych zacieków, plam itp. Po za tym bardzo łatwo się aplikuje- nakładasz i tyle, nie ma potrzeby polerowania, można nakładać na szybkę zegarów (też nie będzie smug). Nie przyciąga kurzu. Dla mnie towar "must have" :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

escimo, dzinkins ma rację, na różnych plastikach w różnych autach efekt będzie inny.

Na moich plastikach Zymol Vinyl Conditioner daje efekt matu ale jednocześnie je pociemnia.

 

tukolarz, jaki zapach ma Protection? Bo Zymol pachnie makowcem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tukolarz, jaki zapach ma Protection? Bo Zymol pachnie makowcem... :)

 

Nieokreślony :o. Coś jak 303- ale trochę inny- bardzo delikatny. Nie śmierdzi, nie pachnie. Przy aplikacji go nie czuć :). U mnie Protection daje ładną satynę (taki pół-mat), a nie aż taki mat, jak u Dzinkinsa. Protection Matt ma zbliżony zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, w akcji zapach jest :song: A z butli daje szarym mydłem :idea: Działanie, zapach i skuteczność na poziomie SV :D Ogólnie po wymyciu paru plastików zastanawiałęm się, czy warto kłaść dressing, bo sam Plastic Wash dodaje fajnego kolorku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.