Skocz do zawartości

Polerka felg aluminiowych


Gość koggi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 956
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

647257b600e1cc40med.jpg

 

[ Dodano: 5 Czerwiec 2013, 22:06 ]

Tak,tylko wiadomo jak jest ze skręcanymi felgami...jedno,że z reguły potrzebny kluczyk do odkręcenia no i klucz dynamometryczny,powiedzmy sobie nie jest to takie hop siup ;)

 

Wszystkie klucze sa odkrecilem 3 sruby,i mam dosc recznego polerowania niby cos tam widac ale to nie to samo co efekt rantow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez rokrecenie felgi 2tlg typu RH ZW1 lub 3tlg nie jest zadnym problemem, po prostu zostaw opone na feldze, spuść powietrze, wykreć śrubki i nic Ci sie nie rozszczelni, aby rostrzelnic felge trzeba miedzy rant a beben lub rotor wbić śrubokręt i zrobić luke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez rokrecenie felgi 2tlg typu RH ZW1 lub 3tlg nie jest zadnym problemem, po prostu zostaw opone na feldze, spuść powietrze, wykreć śrubki i nic Ci sie nie rozszczelni, aby rostrzelnic felge trzeba miedzy rant a beben lub rotor wbić śrubokręt i zrobić luke ;)

 

I taka odpowiedz mi sie podoba :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szanowni Państwo, mam taki problem że nie mogę ściągnąć podkładu z felg. Użyłem preparatu firmy dragon i klar z bazą jakoś zeszły, ale biały podkład zrobił się gumowaty i jest go cholernie ciężko ściągnąć. Felgi mają dość niewygodny kształt dlatego większość staram się ściągać ręcznie papierem 80-100. Jeden męczyguma powiedział że to są felgi katodowane. Czy to normalne że podkład tak się zachowuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie.

 

Chciałbym odświeżyć swoje polerowane felgi Mercedes Monoblock przed nałożeniem powłoki ceramicznej 4nano pro ice.

 

i pytanie, czym przepolerować moje felgi? Filc? Gąbka? Czekam na odp :)

 

Człowieku, nie rób sobie jaj, tylko przeczytaj ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

cysta,

Ja mam w moich RM'ach rant i rotor mam wypolerowany..

Niezależnie co zrobisz i tak na wiosnę trzeba lekko przelecieć polerowane miejsca pastą...moim zdaniem nic nie da rady wytrzymać te 5-6 miesięcy.

2 lata temu felgi do piwnicy trafiły prosto z auta,uwalone totalnie,rok temu się bawiłem:mycie,prix,itd...w końcu FK1000.I różnica na wiosnę minimalna.I tak trzeba było brać się za odświeżenie i tak.

Piwnica w bloku,sucho jak pieprz i stała tem +14-16 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie. Pierwszy raz felgi przeleżały tak jak były zdjęte z samochodu. Po prostu nigdy nie było czasu na zabawe na ujemnych temperaturach w mycie felg itd... Na wiosne felgi zaszły, porobiły się kwiatki troszkę. I trzeba było prawie że od początku powtórzyc cały proces papierkowania.

No to jak nic sie nie poradzi to trudno. Pod łóżko ich nie wstawie przecież :(

dzięki za odpowiedzi :)

ps: mam patelnie wiec jest co polerować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację jak poradzić sobie z takimi felgami, chodzi mi o sam ranty i kolor srebrny, nie wiem czy jest to polerowane aluminium czy nie. Zdaje sie ze to sa wypieki po soli i inne rysy:

775r.th.jpg

pod linkami większe zdjęcia

http://imageshack.us/photo/my-images/36/jvsi.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/163/p9i6.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.