Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Mariuszu, chyba jestem jedynym niezadowolonym klientem :/ Chciałem COLLINITE 840 PREWAX CLEANER dostałem dj lp, chciałem MEGUIARS ENDURANCE TIRE GEL dostałem ten w spray'u. Co do szamponu napisał Pan mi wiadomość w mailu i nie było problemu z zamianą, dlaczego nie wspomiał pan o w/w środkach, byśmy wymienili i wsio, bo dj lp mam, a megsa w sprey'u nie lubie...To jest wprowadzanie w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie nr #002688 dotarło błyskawicznie. Wielkie dzieki za gratisy. :good:

Mam jedno pytanie. Jednym z gratisów jest buteleczka 100 ml z wodnistym płynem w kolorze ciemno granatowym wpadającym w fiolet o mocno chemicznym zapachu podobnym do owocowego ( trudno mi go opisać). Jest ona niepodpisana. Niestety nie mogę załączyć zdjęcia. Proszę o info co to może być.

pozdrawiam

Mariusz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Zgrzyt, Witam :/ nie wime czemu tak zaszło , pamiętam że osobiście pakowałem Cleaner z Collinite a nikt inny tego poza tobą nie zamawiał bo mieliśmy ostatni więc prawdopodobnie coś zostało naplątane i do kogoś pojechały częściowo produkty które miały być do Ciebie :wallbash: Pewnie poniedziałek będę miał info że ktoś dostał cleaner colli i endurance spray :cry: Napisałem CI PW.

 

bronson66, Tak jak pisze rufus295, to Glass Cleaner Concentrate ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówienie nr #002713 złożone, proszę o przeliczenie rabaciku ipodanie mailem. Forma zapłaty to przelewik ale tym razem przez poczte a nie jak ostatnio przez internet tak wiec dojdzie przelew troche dłużej.

O gratisie nie muszę chyba pisac bo ostatnio tez dostałem mimo z nie pisałem :)

chociarz cos tam mozecie rzucic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówienie #2713 i domówienie nr #2739 poszło. Poszło tez info z przeliczeniem i od razu przelew, sprawdz wszystko czy dobrze wyliczylem i daj znac na @. Kasa powinna byc jutro u ciebie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

devil80, od aktualnej ceny w sklepie rabat na produkty SCS 10%

 

boro, Colourlock koniec tygodnia lub początek przyszłego

BH soft także kmoniec tego lub początek przyszłego

Duragloss nie wiadomo ale pewnie 2-3 tygodnie

 

Kubz, Na razie nie ma u Dostawcy i termin na razie nie znany, bierz wersję long nie będziesz musiał się schylać :-] włosie itp jest takie samo

 

zak14, :o;)

 

Maile powinny do was dotrzeć z kwotami .

 

Dziękuje za zamówienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.