Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Biały mięknie,ale tnie dobrze. Zołty właściwie pozostaje taki sam,dlatego używam go najczęściej do cuttingu.Pomarańczowy mięknie i to całkiem mocno. Używam do finiszu.

który jest najtwardszy ze wszystkich??Niebieski?? i jak się mają do cutting 3M?? :o

 

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

yukon

 

Prześledź ten temat pod koniec ktoś chyba dokładnie opisywał, zalezy czy masz wersję zewnętrzną czy wewnętrzną, zasada tak że naklejasz dociskasz literki i odrywasz przezroczyste tło tylko bardzo delikatnie żeby oderwać tylko folię a literki zostały ewentualnie po naklejeniu zostaw na jakiś czas zeby klej wysechł i wtedy bierz się za odklejanie folii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

vanquisz, MM.MM, :good: DZIĘKUJE

 

No chłopaki i kilka dziewczyn minął już pierwszy rok naszej znajomości :song::-]

 

Trzeba troszkę po świętować :

 

!!! URODZINOWY TYDZIEŃ !!!

 

31.01 - 6.02

 

 

824b2335997b608f.jpg

 

 

Do każdego zamówienia dodajemy urodzinowy prezent !!!

(w zależności od wysokości zamówienia są to akcesoria, organizery, kosmetyki itp.

 

Osoba która złoży zamówienie o najwyższej wartości między 31.01 a 6.02 otrzyma :

 

 

 

MASZYNĘ POLERSKĄ GRATIS !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystkiego najlepszego, w następnych latach, w branży ;)

Co do prezentów.. itak zawsze Mariusz daje sporo gratisów do zamówień.

 

Wiem,wiem Mariusz w tej kwestii jest nie do pobicia,tylko tak z ciekawości pytam czy jest coś specjalnego,bo mam w koszyku duże zamówienie i się zastanawiam czy kliknąć ;)

 

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Dziękuje wszystkim za życzenia ;)

 

Prezenty hmm zależy od wartości zamówienia poczynając od testerów np zapachów, przez akcesoria typu aplikatory i pady kończąc na organizerach megs-a i pełnych kosmetykach no i za najwyższe polerka.

 

Myślę że wszystko kwestia dogadania i po konsultacjach z klientem albo sugestiach klienta dobierzemy taki prezent żeby był przydatny ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, kilka pytań mam przed zakupami:

Czy w najbliższym czasie będzie dostępna glinka BH Soft 100g?

Który QD polecisz do wosków (#16, PB nattys red, RG 42 i 55): Stjarnagloss silke czy Megs LT (galonowe butle)?

Jakiś środek do mycia szyb w dużej butli się znajdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Muti, Borek BP 75mm powinien być w piątek albo zaraz po niedzieli , a 125mm jeszcze do końca tygodnia. Jeżeli będę wiedział że już do nas jadą to wstawię je jako dostępne żebyście mogli złożyć zamówienie jeszcze w ten urodzinowy tydzień nawet jak będa mieli dojść po niedzieli, więc ewentualnie wstrzymajcie się jeszcze z 2 dni ;)

 

Kubz

 

Jeżlei QD w galonowych opakowaniach do tych wosków to na pierwszym miejscu CG pro Detailer potem silke detailer i Last touch.

 

Galonowy do szyb to możemy zamówić megs glass cleaner i na miejscu mamy Stjarnagloss glass brightener cena 59zł

 

proximo JEszcze osobiście nie testowałem ale w ciągu kilku dni powinienem mieć jakieś info od znajomego który będzie testował. Na razie tu jest trochę o tym produkcie

 

LINK

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proximo JEszcze osobiście nie testowałem ale w ciągu kilku dni powinienem mieć jakieś info od znajomego który będzie testował. Na razie tu jest trochę o tym produkcie

 

LINK

 

wychodzi ładnie, tylko nie widomo czy jakies czary się nie pojawia na szybie jak wyjedziemy w słoneczny dzień :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.