Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

senz, :o Jak zamawialiśmy to nie mieliśmy do wyboru w ogóle w ofercie jaką dostaliśmy z ABW padów 125mm.

Na razie skupiliśmy się do BP ale przy kolejnym kto wie.

 

Rubio, Profilowane wytwarzają mniejsze tarcie i lepsze chłodzenie w wyniku tego są lekko mniej agresywne.

 

Muti,

Jeżeli monster shine to najdelikatniejsza jest biała, eurow to całkiem inne włosie przede wszystkim jest dłuższe.

 

Marco, Tak jak opisałem wyżej, jeżeli chodzi o delikatność to green goblin ustępuje na pewno tej białej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONSTER SHINE GREEN GOBLIN jak i jego " brat bliźniak " Monster Shine Big Blue Mikrofibra jest zbity i sztywny , o niebo delikatniejszą mikrofibrą jest już produkt sonaxa http://www.all4auto.pl/sonax-mikrofibra ... Path=41_44 .

Niestety za dobre mikrofibry trzeba deczko zapłacić , nie ma co się oszukiwać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

yukon, Dziękuje :good:

Marco, Ciężko mi jest coś konkretnego napisać najlepiej jak zrobię bezpośredni test tylko realny termin to niedziela postaram się jedną stronę obmyć scs a drugą VP, zrobię test i okaże się jaki jest efekt końcowy.

KinceK, Dzięki wielkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mariusz już wszystko wiem. Masz własny transport i indywidualnie zawozisz towar pod drzwi klienta bo nierealne jest ,że wczoraj w południe zamawiam towar a dziś rano jest u mnie. Pół Polski niby Pocztą Polską a myślałem ,że takie rzeczy tylko w erze :kox:

Dzięki jak zawsze za rabaty, gratisy i termin realizacji zamówienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z tymi padami ABW jest bo pogubilem sie troszke :D

potrzebuje zestaw do lakieru vw :)

czym rozni sie zolty od pomaranczowego ??

bo rozumiem ze niebieski i czarny konieczny :-]

i czy na 1 raz (polerowanie mech w mojim wydaniu) brac system 3M( 3 pasty) ??

czy moze 3M w jednej pascie ?? czy UC ?? czym mniej problemow sobie narobie a wykonam dobrze ta prace??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zolty od pomaranczowego
Żółty jest nieco agresywniejszy.
bo rozumiem ze niebieski i czarny konieczny
Czarny do wykończenia tak,ale niebieski to agresywny pad i można nim narobić kuku. Lepiej kupić biały. To tez cutting ale trochę delikatniejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

art'ek, Jeszcze nie były przeze mnie testowany w praktyce więc dokładnej informacji ci nie podam. Opisy są brane z katalogu ABW, na razie przynajmniej na sucho wszystkie pady oprócz czarnego wydają mi się agresywne, być może pod wpływem wilgoci z pasty niektóre zrobią się bardziej miękkie. W ogóle to brakuje mi w ofercie ABW typowego padu POLISHING.

 

Jeżeli system 2 stopniowy to polecam megsa #105i #205 ( #105 jest lekko delikatniejsza niż FC+ a #205 delikatnie agresywniejsza od UF ale dająca wykończenie na takim samym poziomie no i ma dużo mniej fillerów co przy początkującej pracy jest ważne ;)

 

Marco, napisz co nieco jak się zachowują poszczególne twardości tych padów gdy już trochę nasiąkną pastami :o

 

krz_p, niestety na razie BTBM 500ml nie ma w hurtowni :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.