Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

aro_77, Największy waflowy jaki mamy to chemical guys waffel dryer ;) jest spory a na końcach ma podwójną warstwę.

 

Evo, na razie nie ale jak pojawi się okazja to postaramy się je wprowadzić, są bardzo ciekawe chociaż moim zdaniem za mała powierzchnia i pewnie trochę męczące w aplikacji właśnie przez niedużą powierzchnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

aro_77, tak ten huge faktycznie z wymiarów praktycznie to samo ale strukturę ma troszkę bardziej zbitą i myślę że gramatura materiału jest o jakieś 30 większa ;) . Co do wielkości to poplątało mi się z blue ripper który miał 1m :wallbash:

 

Maru 123, :o Tego nawet w Megs nie wiedzą :dontknow:

 

jorg, :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, kurcze dziś przyszły do mnie od Ciebie towary, a ja dopiero się skapnąłem, że na forum tym też jesteś :)

Kurier dojechał, jutro zaczynam aplikację :)

Pozdrowienia z Lidzbarka Warmińskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aro_77, Największy waflowy jaki mamy to chemical guys waffel dryer ;) jest spory a na końcach ma podwójną warstwę.

 

Evo, na razie nie ale jak pojawi się okazja to postaramy się je wprowadzić, są bardzo ciekawe chociaż moim zdaniem za mała powierzchnia i pewnie trochę męczące w aplikacji właśnie przez niedużą powierzchnię.

 

a uzywales tego aplikatora osobiscie? Moim zdaniem jego troszke mniejsza srednica jest duza zaleta. Generalnie jest tez troche grubszy od megsowego i zgrzany w srodku. Mi pracuje sie nim duzo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Kita, Tak już testowałem i to kwestia bardziej zależna od pracującego, na jakiej powierzchni i jaka praca, mi trochę wygodniej się pracuje lekko większymi ale duży plus za zgrzew od środka i przyjemna struktura gąbki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

darth_radom, Lipa, jedna wielka LIPA, przedstawiciel ma spore problemy i dostawa większej ilości może się przeciągnąć, jesteśmy w trakcie sprowadzania z innego źródła ale to będą mniejsze ilości w odstępach , jak tylko się coś pojawi to będą w sklepie, Przepraszamy wszystkich ale niestety nie mamy kompletnie na to wpływu i robimy co możemy :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darth_radom, Lipa, jedna wielka LIPA, przedstawiciel ma spore problemy i dostawa większej ilości może się przeciągnąć, jesteśmy w trakcie sprowadzania z innego źródła ale to będą mniejsze ilości w odstępach , jak tylko się coś pojawi to będą w sklepie, Przepraszamy wszystkich ale niestety nie mamy kompletnie na to wpływu i robimy co możemy :dontknow:

 

no trudno poczekam dalej zobaczymy co bedzie :cry: narazie sniegu nie ma takze poczekamy. Dobrze, ze w garazu mam prad to jak cos to sie go troche podgrzeje i bedzie git :roll: kurde jak bym wiedzial, ze tak bedzie to bym zamowil caly karton w lato :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

conrado, :good: Dziękuje

Przemko, Dziękuje miłej :ad:

marek.m, ;)

Arekkaz, Jutro ci zmierzę i napiszę ale mniej więcej szerokość dłoni a długość minimalnie krótsza niż dłoń ( :o zależy kto ma jaką dłoń :D )

kurekpit, Ciężko dokładnie stwierdzić, może jutro coś będę wiedział :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.