Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Dziękuje za zamówienia, maile wysłne

 

Po raz kolejny przypominam że najważniejsze żeby sprawnie naliczyć rabat to wpis w komentarzu podczas składania zamówienia, a nie na forum. Tutaj nie zawsze jest czas zajrzeć i może być sytuacja że nie zajrzę na forum i nie będzie wpisu przy zamówieniu to rabat nie będzie naliczony :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem troszkę zdziwiony , oczywiście to pozytywne zdziwienie .W środę o godz około 01:00 złożyłem zamówienie i przelałem zaraz kase , Pan Mariusz wysłał paczkę w środę o czym mnie poinformował na PW o godz 15:40(ok) a dzisiaj już paczka jest u mnie , Panie Mariuszu ma Pan u mnie cholernie wielkiego + , nie wspominając już o + za rozmaity asortyment .Dotychczas moim number one był MX Nowicki z tego względu ze mogłem sobie pake odebrać w Łodzi i nie płaciłem za przesyłkę , lecz nie mają wielu rzeczy a do tego te co mają i ja potrzebuję są nie dostępne w SCS jest zupełnie odwrotnie . SCS od dzisiaj dla mnie NB ONE :D:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz zamowienie 11959 zlozone, nie wiem czy mam prosic o rabat czy te ceny juz sa z naliczonym 5% upustem, dawno nic nie kupowalem u ciebie stad nie wiem. Daj znac ile mam przelac, dzieki

 

Ps. Nie przejales od Wojtka all4auto bo adres znajomy tam jest wpisany w dziale kontakt :-]

 

Ps. Zaznaczylem przelew ale prosze jednak o pobranie, dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz zamowienie 11959 zlozone, nie wiem czy mam prosic o rabat czy te ceny juz sa z naliczonym 5% upustem, dawno nic nie kupowalem u ciebie stad nie wiem. Daj znac ile mam przelac, dzieki

 

Ps. Nie przejales od Wojtka all4auto bo adres znajomy tam jest wpisany w dziale kontakt :-]

 

Ps. Zaznaczylem przelew ale prosze jednak o pobranie, dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.