Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

kalip, MattG, Dziękuje :good:

 

KardaN_GaragE,

 

EPL11 ok 20 Październik

Glass cLeaner 3,8 nie ma u dystrybutora i ma być na koniec października

VP ANSF 5L powinna być w ciągu 10-14dni a może nawet wcześniej i będzie także 1L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację na temat konsystencji:Clearkote Red Moose Machine Glaze.Ja i jeszcze jeden użytkownik forum,wystawiliśmy produkt w dziale sprzedam.Jaka jest waznośc cleanera.Zarzuca się że produkt,stracił swoją przydatność do użycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Seba723, Clear Kote jak i większość innych producentów nie podaje terminu ważności, ale bardzo dużo zależy od przechowywania : temperatura, wilgotność oraz od częstości otwierania i kontaktu z powietrzem.

 

W tej chwili nie mam już machine glaze w wersji RED tylko jest nowszy o kolorze jasno brązowym i konsystencję ma "budyniowo/kisielową". Red Glaze nie używałem, ale używałem Vanilla hand Glaze i on miał sporo rzadszą konsystencję niż ten nowy Machine Glaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

snap, W sprawie zafoliowania to nie ma reguły, zależy od partii, wcześniej np ironX zawsze był foliowany, a od dłuższego czasu nie jest i do tego butelka nie jest pełna, jak była zafoliowana to mimo nie pełności ładnie wyglądało, a teraz wygląda jakby ktoś z 30ml odlał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, paczuszka dotarła cała i zdrowa :) Dzięki za gratis :) Tylko pytanie, te rurki od atomizerów zawsze są takie krótkie? Bo do butelek 500ml brakuje jakieś 5cm do samego dołu :/

 

W każdym razie, dzięki jeszcze raz za udanego deal'a :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

escimo, Dzięki za info. W sprawie atomizerów pisałem juz kilka razy że są one długością przystosowane do butelek 250ml. Do 500ml pasuje gwint, tylko rurka jest za krótka. Dostałem kontakt do firmy która produkuje takie rurki ale kontakt z nimi nie należy do lekkich :/ i na razie trzeba czekać na dłuższe rurki. Jak się pojawią to na pewno napiszę info na forum i wtedy napisz mi PW to Ci doślę same dłuższe rurki ;)

 

 

Od wczoraj ponownie na stanie są butelki 250ml :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.