Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

different ok półtora tygodnia.

 

qrak01, piątek/poniedziałek

 

MRostek, nakrętki z dozownikiem będą jak skończą się atomizery i będę robił zamówienie a kiedy to :dontknow: może za miesiąc

 

damian_SO, Mother koniec kwietnia, Magi foam powinien być piątek/poniedziałek

 

prezes.gd, w tym tygodniu na pewno yc może jutro podam wynik, chce to zrobić tak jak należy a z braku czasu nie mam jak przygotować losów :D

 

paweu_s, Pytasz o tester : :dontknow: kwiecień może nawet koniec kwietnia :dontknow:

 

Skladak22, :good: płatki dojechały :)

 

Dziękuje za pozytywne opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, Zamówienie #4851 wczoraj pojawiło się u mnie- jak zwykle w całości i z gratisem ;) Mimo opóźnienia spowodowanego przez serwery kurier dojechał wręcz perfekcyjnie na czas, właśnie kiedy miałem zacząć zabawę z gadźetami z paczki :good:

 

Dziękuję za współpracę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie standardowo ;)

#004933

rabacik mile widzany :D

Nie doczekalem sie co prawda welniane rekawice do mycia ale to co w tym zamowieniu potrzebuje najpozniej do piatku ;)

A rekawice najwyzej nastepnym razem, razem z P1 i innymi pierdolami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY. .Mam prośbę o poradę bo już od tygodnia czytam na ten temat i mam coraz większy mętlik. Poradź prosze co kupic jako Quik Detailer : Chemical Guys Hybrid V7-Optical Select-High Gloss Spray Sealant Detailer czy Poorboys Spray &Gloss. Zalezy mi na jak największym mokrym połysku. Kolor auta Shadow Gray metalic (po polsku beżowe :D ) . Auto roczne,lakier w niezłym stanie zrobię go glinką,Ultimate Coumpondem i Vanillą Hand Glaze,będzie nałozony nań Chemical Guys Butter WetWax bo te środki juz mam. i musze wykorzystac. Nie mogę jedynie dobrac detailera a jak czytam te wymienione daja najlepszy wet look.Z góry dziekuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

aras, Nie wiem kiedy pojawią się u dystrybutora.

 

przemek882,

 

CHEMICAL GUYS FADE 2 BLACK nie wiem czy w ogóle będzie bo bardzo rzadko spotykany u dystrybutora

AUTO FINESSE REVIVE TRIM DRESSING powinien być w przyszłym tygodniu

SMARTWAX SMARTDRESSING prawdopodobnie w kwietniu ale z tego co wiem to cena będzie wyższa

MEGUIARS GOLD CLASS TRIM DETAILER wycofany, na jego miejsu jest ultimate protectant, tak isam efekt ale trwalszy

 

 

Eryczek, ciągle obiecany przez dystrybutora ale jak nie było tak nie ma więć już nawet nie chcę gdybać kiedy będzie :/

 

canta8, Bardziej stawiałbym na CG pro detailer, albo V7 jeden na bazie carnauby a drugi to typowy syntetyk , v7 da lepszą ochronę bo to bardziej spray sealant niż quik detailer.

 

 

Dziękuje za zamówienia, maile wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.