Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

krzysztof, :o twoje zamówienie to 003722 , ja w podglądzie zamówienie widzę formę wysyłki którą wybrałeś to poczta priorytet pobranie. Napisz na PW żeby tu nie śmiecić jakie produkty są w paczce to będziemy ustalać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

cubstone, Achilles będzie w przyszłym tygodniu, cherry w sumie nie wiem ciągle przymierzam się do zamówienia ale zawsze wyskoczy jakiś inny priorytet. Co do maila to nic nie dostałem :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Zamykam listę kolejnych zakupów w Waszym sklepie. Wszystko już wybrałem, poszukuję butelki do APC Megsa, która nie będzie się rozpuszczać pod działaniem tego preparatu. W związku z tym mam dwa pytania:

- czy butelka

http://showcarshine.pl/opakowania-i-ety ... ialka.html

jest wykonana z HDPE?

- czy nie macie w ofercie albo w planach oryginalnej butelki Megsa

32 Ounce Bottle - All Purpose Cleaner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Eryczek, jakby co mogę zamówić tą oryginalną, ale jeżeli chcesz taniej to ta co podałeś w linku oraz ta druga ze zwężaną szyjką są identyczne i jednocześnie identyczne jak ori megs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Eryczek, jakby co mogę zamówić tą oryginalną, ale jeżeli chcesz taniej to ta co podałeś w linku oraz ta druga ze zwężaną szyjką są identyczne i jednocześnie identyczne jak ori megs.

 

Byłoby super! Uwielbiam gadźety i oryginalne butelki Megsa bardzo by mnie ucieszyły.

Żeby nie robić dwa razy zamieszania to poproszę od razu dwie butelki:

32 Ounce Bottle - All Purpose Cleaner

i od razu

32 Ounce Bottle - Wheel Brightener

(przy tym tą drugą tylko pod warunkiem, że do końca roku spodziewacie się dostawy Wheel Brightenera)

Do tego oczywiście 2 sztuki Chemical Resistant Sprayer.

Kiedy można spodziewać się dostawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, Co się stało z CS Coronado Cherry? Dzisiaj wywaliło mi go z koszyka :/ Kiedy najwcześniej może się pojawić?

I drugie pytanie- wiadomo coś na temat 3-packa małych padów od ABW? Ostatnio kupiłem takie fajne trio (biały, pomarańczowy, czarny). Najbardziej zależy mi na gładkim białym i czarnym profilowanym, ale o tym pierwszym też ani widu, ani słychu na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

cubstone, Cherry była końcówka i pewnie ktoś kupił przed tobą, dostawa za ok 2 tygodnie być może parę dni wcześniej.

 

Pady abw małe 80mm są wszystkie rodzaje dostępne, tylko nie jako 3-pack tylko pojedyncze sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.