Skocz do zawartości

Zegarkowe pitolenie:)


Rekomendowane odpowiedzi

Geno, czekałeś aż 4 lata żeby doprowadzić tę dermę do takiego stanu? Nie chodzi o to, że pękł. Widać, że to jest taniocha albo zamiast potu masz kwas solny. Po trzech latach użytkowania pasek z zegarka za punkty z Lotosu noszony codziennie wyglądał lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze to sprawa fury, która nie chce współpracowac z ligą, która była noszona w VW

Zapodaj Certinie pakiet Performance i bedą współpracować 8-) (Hirsch Performance)

https://dolinski.pl/paski-hirsch/paski- ... yrton.html

 

Albo zwykły Hirsch Carbon i będziesz 30 zł do przodu względem oryginału Certiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, ja wiem, nosiłem, kilka razy umyłem obie strony i w sumie tyle. Dopiero jakoś w tym roku zaczął się rozlazic, najpierw odpadło jedno oczko od mocowania paska, potem te pęknięcia w środku i na końcu całe mocowanie strzeliło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, jakiś zegarek do garnituru, na własne wesele. A potem noszony raczej okazyjnie do marynarki (2-3 razy w tygodniu) ;)

Interesuje mnie pasek skórzany, najlepiej przeszyty nicią w innym kolorze. Budżet +/- 1000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiś zegarek do garnituru, na własne wesele. A potem noszony raczej okazyjnie do marynarki (2-3 razy w tygodniu) ;)

Interesuje mnie pasek skórzany, najlepiej przeszyty nicią w innym kolorze. Budżet +/- 1000zł

 

stoję przed podobnym dylematem

 

escimo, może coś z tego wybierzesz, a może Cię to naprowadzi:

 

:arrow:http://mrvintage.pl/2015/06/ladny-zegar ... zliwe.html

 

Kędziora w temacie mody ma już autorytet, nie wiem jak w zegarkach.

 

fajne te zegarki, ale jakoś nie mają "tego czegoś"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do garnituru przywiozłem ze wschodu Łucza de Luxe z 61 mech. 2209. Właściwie dwa bo nie mogłem się zdecydować który ładniejszy. :) Jeden punktualny, drugi do nasmarowania. Za oba mniej niż 400. Efekt na nadgarstku jest niesamowity. Omegi, glicyny, longinesy mogą się tylko zarumienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zegarek który chciałbym kupic musi mieć biały dosyć duży cyferblat oraz szerszy pasek z jasnobrązowej skóry.
Bierz Panerai 233. Ma duży solidny pasek a nawet jeśli w zestawie nie będzie akurat brązu (w co wątpię) bo brązy najlepiej z nimi korespondują to zawsze sobie dokupisz a w sieci pasków jest pełno.

Co do samego zegarka - jeśli używka to tylko z pełnymi papierami, dowodem zakupu i certyfikatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarek który chciałbym kupic musi mieć biały dosyć duży cyferblat oraz szerszy pasek z jasnobrązowej skóry.
Bierz Panerai 233.

 

Wypadłem kilka lat temu z obiegu, cena pewnej używki schodzi poniżej 2k$?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.