Skocz do zawartości

Zegarkowe pitolenie:)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

To ja też się pochwalę. Oto moje czasomierze :)

 

Klasycznie:

 

dsc1716f.jpg

 

dsc1719z.jpg

 

dsc1718p.jpg

 

Oraz na sportowo:

 

dsc1722j.jpg

 

dsc1720k.jpg

 

 

Pisząc słówko od siebie to po odebraniu automatycznego lotniczka seiko ze sklepu przeżyłem szok bo śpieszył 7s na minutę! Na szczęście po regulacji chodu chodzi praktycznie z dokładnością zegarka kwarcowego. Założę się o 4-pak dobrego piwa, że na pewno chodzi lepiej od niejednego szwajcara :) Poza tym bardzo mała koperta i dodatkowo schowana koronka w połączeniu z wygodnym skórzanym paskiem sprawia, że zegarka praktycznie nie czuć na ręku. Jeśli chodzi o Casio muszę wspomnieć o tym, że zegarek sam się synchronizuje za pomocą fal radiowych z wzorcem atomowo-cezowym w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o Fossila to na iBood'zie ostatnio były 2 modele w niezłych cenach, np FS4864 za niecałe 300zł.. tylko brać ;) trzeba obserwować bo ostatnio w ciągu chyba 2tyg były 3 różne zegarki .

 

Ja osobiście użytkuję Adriatica 1046. zgrabny i wytrzymały classic :-] koperta i bransoleta - Tytan, Szkiełko - szafir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupilem kolejny zegarek do kolekcji. Kolejny ze stajni Lorus'a i jestem zadowolony. Waga, wielkosc i wykonanie w dodatku analog polaczony z cyfrowym. Polecam.

poki co sekondy, lorusy i pare innych w malej kolekcji ale docelowo szukam uzywanego breitlinga, ktory trafi do renowacji. Breitling za polowe ceny. :|

gents-lorus-analogue-digital-chronograph-watch-p10276-10669_zoom.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę... ;) nie wiem jak przegapiłem ten temat

 

wrzucę kilka aktualnych na stanie posiadanych zegarków, jest ich trochę więcej ale musiałbym poszukać fot na kompie

 

ogólnie zegarki to moja pasja, cierpię tylko z uwagi na mały nadgarstek, niestety wiele modeli z uwagi rozmiarów koperty jest dla mnie niedostępnych ..

 

 

ulubiony zeppelin

 

17267132090803816587.jpg

 

glycine combat, edycja limitowana z kmziz :)

 

96920183746898486529.jpg

 

perełka w kolekcji Baume & Mercier

 

94618032347826754044.jpg

 

Rotary

 

56705493584744283331.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.