Skocz do zawartości

Wasze ''drugie'' hobby


KR54321

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

KeepeR, to caly czas komuter ? :shock::shock: MASAKRA !

Hehe, dzieki ;)

 

KeepeR pięknie to wygląda

Dzieki, na tych fotkach jeszcze nie wszystko jet tak jak powinno być.

 

Musze przyznac ze zastanawiam sie od jakiegos czasu nad zbudowaniem kombajnu z wodnym chlodzeniem zeby zobaczyc co mozna wycisnac na lepszym chlodzeniu ...

 

Jeśli lubisz się w to bawić to polecam.

 

Przy odpowiednio wydajnej pompie, chłodnicy i dobrych bloczkach można wycisnąć niezłe temperatury na procku, grafice itp szczegołnie pod obciążeniem bo w spoczynku temp. niewiele różni się od AC.

 

Z tego co pamiętam mi udało się wycisnąć z E6600 jakieś 3,8GHz a z E8400 jakos ponad 4GHz ale dokładnie nie pamietam...

 

Wpuść tam rybki, kolejne hobby będzie ;):kox:

Rybki to raczej tam nie popływają bo to specjalny płyn a nie woda ;) ale o rybkach swego czasu myślałem, oczywiście w normalnym akwarium.

 

I pomyśleć że na początku wyglądało to tak:

p1050132x.jpg

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dobrze !

 

Pamiętam jak Pentagram wypuścił pierwsze duże radiatory z miedzianymi żeberkami, okno wstawiłem na dystansach tylko po to żeby wstawić jak największego bydlaka, to były czasy :good:

 

Hehe, stare dobre czasy ;) u mnie też się zaczynało od całkiem innego sprzeta, obudowa nzxt lexa, jakiś artic cooling na procku i dwie niebieskie katody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja miłość

 

 

 

Obrazek

 

A tor w Bydgoskim Myslecinku kiedys odwiedzales ?? (Sam go swego czasu budowalem)

 

Teraz ze starego hobby pozostal tylko zwykly rower i stawy biodrowe do wymiany ...

 

img0758hm.jpg

 

Z wedkarstwem tez mialem kilkuletnia przygode z ktorej pozostalo mi pare medali gdzies zbunkrowanych w piwnicy i tyczka mavera na wakacje . Najbardziej tesknie za nockami z kumplami nad jeziorem (to byly czasy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się pochwalę:

Sporty motorowe ze wskazaniem na rajdy

Modelarstwo (karton - obecnie plastiki, w skali 1:35, pojazdy wojskowe)

Nadal dużo czasu spędzam przy graniu na kompie lub konsoli, dzieciak uwielbia to moje hobby i posiadanie wypasionego kompa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
:|

 

 

:-]

 

Można gdzieś w okolicach MMz was zobaczyć? :D

 

W weekend kolega chciał w tym całym "s"Rally mińskim wystartowac (w niedziele) to

 

organizator najpierw przestraszył się samochodu (ło jezu jaka moc), tłumaczac że "ja nie

 

wiem jakim Ty kierowcą jesteś" , na co kolega mówi że jeździ w drifcie w lidze profi SSS,

 

to ten wręcz uciekł :kox::dontknow:

 

FANCIVI

 

U was też widzę jest taka spalarnia jak w WWA

 

 

:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność przypadkowa:

 

- detailing na własne potrzeby (od około roku - choć zawsze lubiłem dbać o swoje auta tylko wcześniej kosmetyki do tego były dość nikczemne)

 

- DJ (od jakichś 11 lat - zaczynałem jeszcze w trakcie studiów)

 

- motoryzacja (ze wskazaniem na BMW)

 

- MTB ale nie jakiś srogi downhill - lubię czasem pojechać w jakieś łagodne górki i przespacerować się swoim Giantem AC (z wersji fabrycznej została tylko rama i koła :D )

 

Pzdr.

 

P.S. No i DeeJaya przerobiło mi na Dodo Juice ze słowniczka. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat's, zalezy ktore? jak to zolte? ;D to kolegi auto, jak inne to jak bral udzial w legalnych i nielegalnych imprezach to napewno widzialem ;) jezdzi wiele ciekawych autek tylko $ zeby je stworzyc i pozniej zatankowac ale czego nie robi sie dla zabawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.