Skocz do zawartości

Wasze ''drugie'' hobby


KR54321

Rekomendowane odpowiedzi

qbejs, MM.MM, "spawacie czy trzeba, czy też nie trzeba?" :-]

 

zmstr, ja też mam taki dywan. Chyba wrzucali go do wszystkich sklepów w latach 90'.

 

Co do hobby:

- wiadomo (sam nick)

- niby jestem informatykiem-elektronikiem, ale już mało się zajmuje hobbystycznie tym, bardziej to jest teraz zawód

- historia :D. To chyba troszkę nietypowe.

- jak wszyscy majsterkowanie itd.

- lakierowanko.

- jeszcze nie tak dawno jeździłem prawie codziennie się gdzieś przejechać samochodem (radość z jazdy po górskich serpentynach. Mieszkam teraz w Kłodzku to OS-ów nie brakuje ;) ). Ale jak ostatnio drożeje paliwo to dałem sobie spokój. Albo trzeba zostać prezesem. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widze ze jak wiekszosc z was hobbów mam duzo :lol:

Zawsze krecilo mnie lakierowanie i w tym temacie teraz drąże najwiecej, przy okazji dochodzi detailing w wersji amatorskiej(narazie) :) Jest to moj chleb codzienny.

Przerobilem juz nurkowanie po zwirowniach bez butli , kilka crossików,akwarystyka (akwarium dalej mam :D ), drift w zimie po zadupiach :) bo niestety na asfalt szkoda sprzetu :P teraz mam do odestaurowania orginalna wske no i kupilem sobie UAZa zeby sprobowac troche off-roadu :D No i wszelkiegu rodzaju sporty rekreacyjne jak sie nawina :) i oczywiscie PS3 :-]

Jeszcze by troche nazbieral tego ale pamiec za krotka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiały u nas w regionie robić furorę bo widzę że też ze świętokrzyskiego jesteś :D

 

u mnie też taki tylko w innych odcieniach :lol:

 

W wielkopolsce tez taki jeden leży do dzisiaj w domu rodziców :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
PIOTRUŚ, Ale to jest warte każdych pieniędzy.

Oglądałem u mnie w Wieliczce na żywo i umarłem

Obrazek

 

DSC03585.jpg

 

Widziałem Victory na własne oczy...to jakaś jeżdżąca wanna, gdzie tu przyjemność z jazdy. :P

Zrobiłem nawet zdjęcie. Ja lubię motocykle sportowe, lubię podłubać przy swoim, coś pozmieniać, coś dodać, coś upiększyć...no i czuć, że jadę. Obecnie mój jest w częściach, gdyż szykuje go na sezon. Jak będzie fertig to wstawię zdjęcia.

 

Co to hobby to motoryzacja przede wszystkim. Miałem swego czasu epizod z rowerami, kupiłem bike'a, full face kask i może z miesiąc wytrwałem. Po kilku hopach, dropach i bliskich "spotkaniach z naturą" zakończyłem przygodę dla własnego dobra :( Kiedyś mocno interesowałem się grafiką. Potrafiłem dłubać w PS-ie do rana. Robiłem jakieś stronki www itp. Ostatnio obudziła się we mnie uśpiona "dusza artysty" i kupiłem lustrzankę. Mam ochotę nagrać i skleić jakiś fajny film. Będąc w U.K lubię zwiedzać nowe miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Musze przyznac ze utrzymanie akwa w takim stanie zajmuje troche czasu... polecam roslinyakwariowe.pl mozna uzyskac tam wszystkie potrzebne informacje

 

No niestety wiem :) Cieszę się, że to Pawła akwarium (kupiłam mu w prezencie :mrgreen: ) więc on się musi nim zajmować. Ale tak jak Twoje to niestety chyba nigdy nie będzie wyglądało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac ze utrzymanie akwa w takim stanie zajmuje troche czasu... polecam roslinyakwariowe.pl mozna uzyskac tam wszystkie potrzebne informacje

 

No niestety wiem :) Cieszę się, że to Pawła akwarium (kupiłam mu w prezencie :mrgreen: ) więc on się musi nim zajmować. Ale tak jak Twoje to niestety chyba nigdy nie będzie wyglądało ;)

 

Tak samo myslalem kiedys jak patrzalem na inne akwaria... w tym hobby licza sie checi I dobre rozeznanie w sposobach nawozenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaptan, podwójna stopa jest, więc jestem potencjalnie zainteresowany :evil:

 

Wrzuć no jakieś demko, bandpage'a czy soundclouda jak macie, chętnie przesłucham :)

 

Ja też uwielbiam gary, ale jakoś zawsze jak miałem set w domu, to nie chciało mi się grać, jak na próbowni, to siedziałem po godzinach i rzeźbiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie trochę nie do końca satysfakcjonujące nas nagrania, na żywo jest mocniej:

 

http://www.myspace.com/excerpta/music/songs/obali-system-67593186

 

Zapraszam również na fejsa, tam są informacje o koncertach - koło 24ego powinniśmy grać w Katowicach, więc jak masz czas to wpadaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się podzielę swoimi pasjami. Od 26 lat niezmiennie pasjonują mnie motocykle, zaczynało się od poczciwych Junaków, Urali, później pierwsza japonia (Suzuki GS550E), z braku funduszy powrót do Junaka, a później już poleciało i na zeszłorocznego gwiazdora sprawiłem sobie wymarzonego Harleya

f8dcf63a98d31668m.jpg

Poza tym od kilku lat bawię się w rajdy samochodowe (amatorsko) i rajdy oldtimerów. Trochę bawię się mechaniką (na ile garaż i wiedza pozwalają). Ogólnie uwielbiam motoryzację zza oceanu, mam dwa Lincolny Continentale: z 68 roku suicide doors

3744e0b59488c4c7m.jpg

i z 72 roku MKIV.

d638dc92b831aad9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osha, I czemu ty jeszcze na spocie u nas nie był ? :D

 

A moje Pierwsze hobby w zasadzie bo detaling był potem to Rallycross i od zawsze Rajdy i wszystko co związane z motoryzacją. Ale i tak na pierwszym miejscu Rajdy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie pogoda na wyciągnięcie maszyn z garażu, poza tym póki co krucho z kaską, a 7,5 litra pod maską lubi sobie podjeść, a na godzinkę to się nie opłaca wyprowadzać bryki bo najpierw dwie godzinki szykowania.....

ale jak przyjdzie ciepełko, to chętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drugie hobby to modyfikacja komputerów ;) wyciszanie, oplociki, malowanie elementów, docinanie elementów, itp ;) generalnie dużo zabawy i dążenia do perfekcji...

 

Szczególnie rajcuje mnie LiquidCooling :)

 

Przykładowe fotki komputera:

 

21431696.jpg

 

90392910.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.