Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

również nie polecam T mobile. Krętacze jak diabli, obsługa klienta fatalna. Mam u nich 4 telefony od paru lat ale jak sie skończy umowa ide precz gdzie indziej. Ostatnio mi faktury poprzychodziły po zawyżane i nikt mi nie był w stanie wyjasnić skąd to sie bierze. Okazało sie że powłaczali jakieś dodatkowe usługi na które rzekomo sie zgodziłem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie temat o sieciach itp , ale najwyżej później posprzątam .

 

[ref]W1Michal[/ref], nie wiem czy udało Ci się już załatwić sprawę ale nie dawaj za wygraną jeżeli jesteś pewny swojego i załatwiałeś przez Infolinie żądaj odsłuchania nagrań , bo mają obowiązek je udostępnić .

 

Moja księgowa opowiadała mi sytuację gdzie T-Mobile przekręcił gościa wciągu 6 miesięcy na uwaga !! 50 000 zł !! sprawa jest w toku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda , nagrywają Cię więc w każdym momencie mają obowiązek odtworzenia tego co nagrali .

Ty też możesz Sobie nagrywać każdą rozmowę musisz tylko po informować o tym fakcie rozmówcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja radzę zastanowić się dwa razy nad T Mobile . Jestem u nich od 12 lat i mam dwa numery średnio płace rachunki około 180 zł ale jak tylko skończy mi się umowa uciekam z tej złodziejskiej sieci. Która nie dba o stałych klientów firmowych

DOKŁADNIE !! My z żoną płacimy łącznie ok.150zł./m-c łącznie, żeby mieć promocje mamy wziąć nowy nr, tak mówią na infolinii. Jak mieliśmy mały spór to uzyskanie nagrywanych rozmów graniczy z cudem. Niekompetencja i gburowatość jednego z pracownika doprowadziła nas do szały. Jeszcze 0.5 roku i zmieniamy sieć.

 

Czy ma ktoś w Nju Mobile? Jak zasięgi? Szwagierka w Warszawie ma, ale tam chyba zasięg jest zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajko, ale związane z telefonami więc chyba można podciągnąć pod temat ;)

To żeście mi namieszali z tym T-mobile. Chciałem abo z telefonem i do tego jeszcze jeszcze internet LTE z routerem stacjonarnym bo akurat mają w miarę dobre oferty.

Nad nju internetem tez myślałem, działają na nadajnikach Orange.

Ale skoro mam telefon kupić za gotówkę to może zostanę w Play (przejdę z karty na abo) i dokupię nju internet, bo u mnie Play nie ma LTE jeszcze.

Już sam zgłupiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nju to orange tak jak heyah to tmobile a plush to plus .

 

Ja zawsze byłem w tombile / era , cała rodzina okolo 8 nr .

Ojciec ma chyba od 18 lat jak tylko weszły nowe sieci po centertel'u .

 

Ale ja już z nimi nie chce mieć nic wspólnego. Kiedyś dbali o starego klienta teraz mają go głęboko w d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nju od roku (chyba?)...

Za dwa numery płacę 48 pln, w tym mam wszystko do wszystkich i aktualnie 32 GB netu do wykorzystania na tych dwóch numerach.

Zasięg z Orange, trzeba przetestować we własnym zakresie jak śmiga.

Ja narzekać nie mogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to postanowione, przejdziemy z żoną do Nju.

 

Ma ktoś styczność z Asus Zenfone zc500tg? Parametry dobre, ale nie wiem jak bateria po dłuższym okresie czasu. Czy ma jakieś wady? Szukam taniego smartfona dual sim dla żony, bo dostała służbowy Xperia M i teraz z dwoma chodzi. A jest to kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#00aa00]Pajko[/ref], u nas dziadek od 1997 roku, zawsze rachunki czterocyfrowe, a podejście do klienta? Śmiech na sali. Za czasów Ery wchodziłem cały na biało, sam wybierałem warunki, oni klepali i obie strony były mega zadowolone. Teraz z zasięgiem taka dupa, że bywają momenty, że na terenie firmy nie idzie się porozumieć, bo telefony nie mają zasięgu, masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]dam18[/ref], ja znów przeklinam Plusa, nie mam prawie nigdzie w swojej okolicy całego zasięgu sieci. W Kielcach mogę normalnie rozmawiać w swojej okolicy większość rozmów to tzw. "szczekanie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Używa ktoś słuchawek BT Samsung MG920 lub Plantronics M70 ? Nie wiem którą wybrać.

 

Tu nie ma żadnych wątpliwości: Plantronics. :good:

 

Teściowi kupowałem jakiś czas temu Plantronics Explorer 50, też bardzo fajna słuchawka i jest z niej zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powróciłem trochę w tył do pytań o telefony ale tylko zapytanie AG80 mi się rzuciło, ale telefony wymieniane były z trochę wyższej półki. Co z wymienionych byście wybrali? Ekran ~5", możliwie jak najlepszy aparat, ładowany może być codzień na noc więc jeden dzień żeby wytrzymała bateria przy transmisji danych + jakiejś rozmowy/sms/mail'e.

 

1. Huawei P8 Lite 800zł

2. Samsung Galaxy A3 940zł

3. Samsung Galaxy J5 940zł

4. Huawei Honor 7 Lite 1000zł

5. Huawei Honor 5x 1000zł

6. Huawei G7 1120zł

7. Samsung Galaxy J7 1150zł

8. Huawei P9 Lite 1200zł

 

W porównywarce punktowej bodaj najlepiej wypadł honor 7 lite. P8 Lite mają rodzice i fajny telefonik ale w sumie jestem w stanie dopłacić do ww.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem w trakcie poszukiwań/wyboru. Albo 5,2" za duże. Albo któremuś czegoś brakuje, np. brak podświetlenia klawiszy funkcyjnych, albo "niepełny" ekran jak w P8 Lite.

Pewnie widziałeś ale dużo recenzji i porównań jest na mobzilla:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#aa0000]Slovak[/ref], [ref]pawelpp[/ref], dzięki za wypowiedź, na mobzilli tez juz przeglądałem..

 

fajne porównanie co do aparatów p8l i p9l znalazłem https://www.tabletowo.pl/2016/06/23/czy-warto-zmienic-huawei-p8-lite-na-huawei-p9-lite-porownanie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Honora 7 tylko zwykła wersję. Aparat mimo 20 mpx szału nie robi, fotka gdy obiekt się poruszy jest rozmazana. Bateria przy ciągle wlaczonej transmisji danych, pisaniu sms i rozmowach wytrzymuje jakieś 20 godzin. Działa płynnie i nie zacina się. Czytnik linii papilarnych działa bez zarzutu, zauważyłem że po aktualizacji systemu nieco zwolnił Alle dla mnie jako użytkownika nie stwarza to żadnych problemów.Jedyne co denerwuje mnie w tym telefonie to jest właśnie bateria.

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]pawelpp[/ref], chcesz telefon w abonamencie czy kupić telefon z sklepu i jak tak to do ilu zł

Właśnie o to chodzi, ze sam już nie wiem. Nie mam parcia, rozglądam się. Zastanawiałem się nad A3 2016 w Tmobile ale mnie koledzy kilka postów wcześniej "przekonali" żeby się z nimi nie wiązać. Na all... trzeba z 850zł dać za A3 i trochę mi szkoda.

A co, sprzedajesz telefony ?

 

Dodane po 8 minutach 54 sekundach:

Aaa. Jak dla mnie A5 za duży ekran. Nie potrzebuję wielkiej patelni, którą trudno będzie zmieścić w kieszeniach.

Do zdjęć kupiłem aparat.Do rozmów wystarczy A3 a nawet mój stary Neo V, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.