Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ze mniejszy wyswietlacz tylko mniejsza rozdzielczość wysadzili i stad wydajniejszy telefon :-)

 

ale ma też mniejszy wyświetlacz...

 

Dziś przyjrzałem się Samsungowi A3 i powiem, że bardzo fajna propozycja. Czekam tylko jak będzie wyglądał A5 i na któryś na pewno się zdecyduję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zainteresuje się motorolą moto g, dzięki za pomoc ;)

 

Mam i polecam , bo za 7 stówek zawstydza szybkością i brakami lag nawet S5 szajsunga ;)

 

 

PS: motorola dziwnie nazywa swoje produkty tzn. poprzez " moto G" nazywa 3 modele czyli xt1032 (bez LTE i bez micro SD i tu też są 2 modele z 8 i 16GB pamięci) , xt1039 (z LTE i slotem micro SD) i 5" moto G 2014 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam swój chiński telefon konkretnie jiayu g4s można już kupić w Polsce od oficjalnego dystrybutora. Oczywiście taniej wyjdzie przez aliexpress.

2gb ram 1,7 GHz 8gb ROM wyświetlacz 4.7 dual sim i najlepsze bateria 3000mah przy spokojnym użytkowaniu wytrzyma spokojnie 4 dni.

Model g5s jest jeszcze cieńszy...

 

Wysłane z mojego JY-G4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z GPS jest problem wszędzie i każdy o tym mówi. Jeśli chodzi o lokalizację na mapach Google jest ok. Sama nawigacja np przy użyciu Google maps porażka. Nie wiem jak np stoi sprawa w automapie na androida.

Wg mnie pracuje normalnie, ale nie miałem potrzeby sprawdzać ani nawet okazji by to zrobić na innym niż Google programie nawigacyjnym.

W tej cenie myślę że wart uwagi , chyba że GPS jest koniecznością.

 

Wysłane z mojego JY-G4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia mam S5 i muszę przyznać, że dupy nie urywa. Jest szybki, aparat robi fajne zdjęcia, wyświetlacz jest na prawdę ostry, ale trzymając go w dłoni jakoś nie czuje ze mam flagowy telefon za 1800zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.